אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הסטארט-אפ הישראלי MyHeritage רוכש חברה בריטית

הסטארט-אפ הישראלי MyHeritage רוכש חברה בריטית

בעלת הרשת חברתית המשפחתית הודיעה היום כי תרכוש את חברת האינטרנט קינדו, שפיתחה אתר לעצים משפחתיים. סכום הרכישה מוערך במיליונים בודדים של דולרים

23.09.2008, 08:00 | אסף גלעד

חברת הסטארט-אפ הישראלית MyHeritage, בעלת הרשת חברתית המשפחתית הגדולה באינטרנט הנושאת את אותו השם, הודיעה היום (ג') על רכישת חברת האיטנרנט הבריטית Kindo.com, שפיתחה אתר אינטרנט לעצים משפחתיים. רק לפני כשבועיים גייסה MyHeritage 15 מיליון דולר מקרנות ההון סיכון הבריטיות אינדקס ואקסל. סכום הרכישה לא נמסר אך הוא מוערך במיליונים בודדים של דולרים.

קינדו היא רשת חברתית משפחתחת המבוססת בלונדון. הרשת פעילה ב 17 שפות שונות ,ביניהן בערבית, סינית, רוסית והינדי. החברה הוקמה בין השאר במימון סטפן גלנזר, מייסד אתר המוסיקה הפופולרי Last.fm וחברת אמביינט שהשקיעה בסקייפ בימיו הראשונים. כמו MyHeritage , גם Kindo היא רשת חברתית בעלת שפות רבות ואילנות יוחסין המגיעים דורות רבים לאחור, אך לקינדו נוכחות חזקה באירופה, וטבעי ששתי הרשתות הדומות כל כך יתמזגו זו לזו.

גלעד יפת גלעד יפת גלעד יפת

מנכ"ל MyHeritage, גלעד יפת, אמר לפני שבועיים לכלכליסט כי החברה תתרחב לתחום התמונות המשפחתיות. "פייסבוק אינו אתר אידיאלי לשיתוף תמונות משפחתיות. לא היית מפרסם תמונות של ברית מילה בפייסבוק בהכרח. לכן האתר שלנו יהיה פלטפורמה מובילה בהעלאה של תמונות משפחתיות ובשיתופן ברשת". אמר יפת.

עד כה MyHeritage היא הרשת החברתית המשפחתית הפופולרית ביותר, עם 25 מיליון משתמשים בשנה האחרונה, 260 מיליון שמות, שכלולים בכ-5 מיליון אילנות יוחסין. בכל יום נרשמים ברשת חצי מיליון שמות חדשים של קרובי משפחה. זהו מספר הגדול פי 13 ממספר הגולשים של Geni ופי 1000 מרשת Familion הישראלית.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות