אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מפיקי מקרטני לא רוצים להעביר את המופע בטלוויזיה צילום: בלומברג

מפיקי מקרטני לא רוצים להעביר את המופע בטלוויזיה

טוענים: שידור בערוץ 10 יעצור את מכירת הכרטיסים. בערוץ בוחנים אופציה נוספת לפיה המופע ישודר ביום שישי בשעות הערב, מיד לאחר החדשות.

23.09.2008, 08:44 | רון גרנות

חילוקי דעות לגבי זכויות השידור בין ערוץ 10 לחברת ההפקה הישראלית האחראית על המופע של פול מקרטני, לגבי זכויות השידור, מאיימים לגנוב את ההצגה מהערב שיתקיים ביום חמישי הקרוב בפארק הירקון.

בתחילת השבוע הודיע הערוץ כי רכש את הזכויות של ההופעה תמורת יותר ממיליון שקל, וכי השידור יחל כחצי שעה לאחר תחילתה. אלא שבחברת ההפקה טוענים מנגד כי הדבר לא סוכם עימם וכי הם לא מוכנים לאפשר לערוץ לצלם ולשדר את ההופעה. "ההסכם של ערוץ 10 הוא מול המפיקים של מקרטני בלונדון, לא מולנו", אמרה אתמול רונית ארבל, אשת יחסי הציבור של חברת ההפקה. מקורות בערוץ מסרו ל"כלכליסט" כי מאחורי ההחלטה של חברת ההפקה שלא לאשר את שידור המופע עומדת מכירת כרטיסים שלא עמדה בקצב הרצוי. בתגובה לדברים אלו נמסר מחברת ההפקה, כי "מכירת הכרטיסים עומדת כרגע על 40 אלף, כאשר רישיון המשטרה מאפשר למכור עוד עשרת אלפים כרטיסים ואין שום סיבה שערוץ 10 ימנע לממש את פוטנציאל המכירה. לכן לא אישרנו ולא נאפשר להם לשדר את המופע".

אתמול בבוקר הגיע צוות צילום לסיור מקדים בפארק הירקון, אלא שהוא נאלץ לעזוב את המקום לאחר שמאבטחים מטעם חברת ההפקה לא אפשרו להם להיכנס לשטח בו יתקיים המופע. מערוץ 10 נמסר בתגובה, כי "כדי למנוע התלהטות ולפי בקשת נציגי מקרטני בלונדון, הצוות עזב את המקום מיד".

עוד נודע ל"כלכליסט" כי בערוץ בוחנים אופציה נוספת לפיה המופע ישודר ביום שישי בשעות הערב, מיד לאחר החדשות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות