אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
980 מ"ר ברחוב המסגר בתל אביב נמכרו תמורת 2 מיליון דולר

980 מ"ר ברחוב המסגר בתל אביב נמכרו תמורת 2 מיליון דולר

חברת דקר בניין והנדסה רכשה את השטח, עליו פועל היום מגרש חנייה, מבעלים פרטיים תושבי חוץ. בכוונתה להקים עליו 2,500 מ"ר של משרדים ומסחר שיועמדו למכירה

24.09.2008, 19:20 | אורי חודי

חברת דקר בניין והנדסה, בניהולו ובבעלותו של שמואל דקר, רכשה מגרש ברחוב המסגר בתל אביב תמורת שני מיליון דולר לפני מיסים והיתרים. מדובר בשטח שנמצא ברחוב המסגר 42, סמוך לפינת רחוב יצחק שדה והמשמש היום כמגרש חנייה המשתרע על פני 980 מ"ר. בעבר היה במקום מבנה בו פעל אולם אירועים בשם "לחיים".

רונן טופל, מנהל פיתוח עסקי בחברה, סיפר כי בכוונת החברה לנצל את שטח הקרקע לבניית מבנה משרדים ומסחר בגודל של כ-2500 מ"ר, על פי מה שהתב"ע המקומית מאפשרת. "ברגע שנצליח לקבל את ההיתרים נתחיל בבנייה" אמר טופל. "אנחנו בתור חברת ניהול ופיקוח על פרויקטי נדל'ן ותשתיות ננהל ונפקח על הבנייה וניקח קבלן חיצוני שיבצע אותה עבורנו".

"את המגרש", הוא מספר, "קנינו מבעלים פרטיים תושבי חוץ. אנחנו מייעדים את הבניין למכירה ואנחנו מוכנים להתחיל ולמכור על הנייר אם יהיו מתעניינים. זה הנכס היחיד שלנו בתל אביב".

חברת דקר בניין והנדסה מעורבת בפרויקטים בארץ ובחו"ל. טופל מספר, כי החברה מעורבת בתכנון שדרוג ושכפול קו הרכבת לבאר שבע, חלק מהכבישים בתל אביב וכן בפרויקט הרכבת הקלה. בנוסף, לחברה משרד ברומניה ופעילות בחו"ל, בין השאר גם בזמביה ובמוסקבה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות