אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ההופעה של פול מקרטני: לא כל הכרטיסים נמכרו צילום: MCT

ההופעה של פול מקרטני: לא כל הכרטיסים נמכרו

להופעה, שתתחיל היום בשמונה, נמכרו 45 אלף מ-50 אלף הכרטיסים; בהפקה מכחישים את ההערכות כי הכרטיסים יוזלו בדקה התשעים

25.09.2008, 11:37 | רון גרנות

כמה שעות לפני תחילת הופעתו של פול מקרטני בפארק הירקון, ונראה שמכירת הכרטיסים לא עונה על הציפיות של המפיקים דדי ניצני ודודו ז'רזבסקי.

נכון לשעות הבוקר המוקדמות, מספר הכרטיסים שנמכרו עומד על כ-45 אלף מתוך 50 אלף מקומות שהקצתה משטרת ישראל לרשות המארגנים.

בשעה זו עושים אנשיו של מקרטני הכנות אחרונות בפארק הירקון. הכניסה למתחם המופע תתאפשר החל מהשעה חמש, שלוש שעות לפני תחילת המופע.

מקורבים לאנשי משרד הכרטיסים לאן מדווחים שמבחינת המפיקים, קיים חוסר שביעות רצון מהרווחים שהצטברו עד עכשיו. כחלק מהניסיון למלא את הפארק, יש הטוענים כי הכרטיסים יוזלו בדקה התשעים.

רונית ארבל, יח"צנית המופע מסרה בתגובה: "יש אפשרות לרכוש כרטיסים בהנחה של 100 שקל, רק באמצעות שימוש בנקודות של כרטיס האשראי. ההפקה לא הורידה מחירים".

אתמול בערב הגיע מקרטני לבמה בפארק הירקון לצורך עריכת חזרה גנרלית שכללה בדיקת באלאנס וכיווני תאורה. כמה שעות קודם לכן, הוא ביקר בכנסיית המולד בבית לחם, שם אמר כי הוא נושא מסר של תקווה ושלום בין ישראל לפלסטינאים.

למתחם הוי.אי.פי, אליו נמכרו כרטיסים ב-1,500 שקל, צפויים להגיע אח"מים ואנשי עסקים רבים מהצמרת הכלכלית המקומית, בהם אריה סבן, ליאון צימן, יוסי זאנה, אביב רייז, אירינה שלמור, אהוד בן שך, אודי מירון - מנכ"ל ענני תקשורת, ויונה ויזנטל - סמנכ"ל התוכן של יס.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
המפיקים לא חשבו שדור פול מקרטני לא שש להידחק ולשלם את המחיר הגבוה של הכרטיס
המפיקים כנראה לא לקחו בחשבון את העובדה הפשוטה שדור פול מקרטני לא שש להתערב בתוך הקהל הרב הזה שיגדוש את המקום, ולא כול הצעירים הם מעריצים של מקרטני. רבים בבני דורו של פול מקרטני ישבו במכונית לא הרחק ממקום האירוע בניחותה ויאזינו בכיף וכך גם יחסכו כסף על כרטיס וגם לא יסבלו מהדוחק............
הראלה , תל אביב  |  25.09.08
לכל התגובות