אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שלמור-אבנון-עמיחי מאיים להגיש תביעת דיבה נגד ראובני פרידן

שלמור-אבנון-עמיחי מאיים להגיש תביעת דיבה נגד ראובני פרידן

לאחר שפרידן האשימו את שלמור בהתנהלות שמטרתה פירוק חברת יונייטד, מחזירים בשלמור מלחמה ומאיימים כי במידה ולא תתפרסם התנצלות יתבעו את משרד הפרסום

25.09.2008, 13:16 | מיטל זדה

רמי שלמור משיב מלחמה: לאחר שבשבועיים האחרונים דיברו בראובני פרידן על ההתנהלות של שלמור ואורן יוניוב במטרה לפרק את חברת המדיה המשותפת יונייטד, בשלמור-אבנון-עמיחי מאיימים כעת על פרידן, שיפרסם התנצלות- או שתוגש נגדו תביעת דיבה.

כמו כן, בשלמור מגיבים לטענותיו של ראובני פרידן מהימים האחרונים, לפיהם בשלמור לא נערכו מראש להגשת הבקשה לקבלת פטור מהסדר כובל ע"י הרשות להגבלים עסקיים.

בהמכתב שנשלח לראובני פרידן מאשימים שלמור-אבנון-עמיחי את ראובני פרידן, שבשל הקשר הקיים בינם לבין מקאן (בגלל הבעלות המשותפת של אינטרפאבליק), לא אושרה ליונייטד המשך הפעילות. כמו כן מדברים שם על זליגת מידע לחברת המדיה מקאן יוניברסל. "ברצוננו להדגיש, כי השליטה המשותפת של InterPublic Group-IPG בראובני פרידן ובמקאן אריקסון, מהווה סיבה מרכזית ומודגשת בהחלטת הממונה שלא להאריך את האישור למיזם המשותף, בראותו את יונייטד ואת חברת רכש המדיה יוניברסל הנשלטת על ידי מקאן אריקסון כנשלטות על ידי חברה אחת - IPG. עוד נוסיף, כי בימים האחרונים נוכחנו לדעת שישנה זליגה של מידע מהותי הנוגע ליונייטד, ביניכם לבין מקאן אריקסון. התנהלות זו מעמידה בסיכון את עמדתנו המשותפת הנטענת מול הממונה ובית הדין להגבלים עסקיים, שיונייטד ויוניברסל פועלות באופן עצמאי ובלתי תלוי".

עורכי דינו של שלמור דרשו מראובני התנצלות תוך 48 שעות. "היה ולא תפעל כאמור לעיל, הורו לנו מרשינו לנקוט בכל האמצעים העומדים לרשותם, על כל המשתמע מכך, על מנת להגן על שמם הטוב ועל מנת להיטיב את נזקיהם, ובכלל זה הגשת קובלנה פלילית כנגדך", נכתב במכתב".

פרידן מסר בתגובה לכלכליסט: "רמי שלמור ממשיך עם ספינים ילדותיים שכולם שקר והטעייה. בית המשפט יבהיר לכולם מי דובר אמת ומי אינו. רמי שלמור עושה ככל שביכולתו על מנת להביא לפירוקה של יונייטד ולהשתלט שלא כדין על רכושה". עוד מוסיף פרידן, בנימה מפוייסת יותר: "למרות כל זאת, אני פונה אל, רמי שותפי: הימים הקרובים הינם ימים גורליים של דין וחשבון בין אדם לעצמו. בוא נניח הצידה את המלחמות ונלך לדרך של שלום על מנת להשיג שני דברים: נאפשר את קיומה של יונייטד לטובת לקוחותינו, ולא פחות חשוב, נשיג שלוות נפש, שהיא קריטית לשנה לא קלה שעומדת בפתחנו".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות