אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אורקל נכנסת לראשונה לתחום החומרה: תתחרה ישירות ביבמ ו-EMC

אורקל נכנסת לראשונה לתחום החומרה: תתחרה ישירות ביבמ ו-EMC

הקשר הישראלי: חברת וולטייר תספק חלק מהמערכות לחוות שרתים ושרתי אחסון מידע. הערכות: צפויה להגדיל משמעותית את הכנסותיה עוד השנה, בעשרות מיליוני דולרים

25.09.2008, 13:03 | אסף גלעד
ענקית התוכנה לארגונים אורקל יצאה הלילה בהכרזה דרמטית לפיה היא משנה את האסטרטגיה העסקית שלה לראשונה זה 30 שנה, ופונה למכירת מוצרי חומרה לארגונים.

רוני קנת מנכ"ל וולטייר רוני קנת מנכ"ל וולטייר רוני קנת מנכ"ל וולטייר

אורקל תשווק במסגרת זו את שרתי החומרה של HP , HP Oracle Database Machine למסדי-נתונים, ובכללם פתרון התקשורת של החברה הישראלית וולטייר.

בעקבות ההסכם, צופים גורמים בתעשיה כי הכנסות וולטייר צפויות לעלות בצורה משמעותית עוד השנה, בסכום דו-ספרתי של מיליוני דולרים.

משמעות ההכרזה של אורקל הינה כניסה ישירה למגרש הביתי של ספקיות חומרה לשרתים ארגוניים ותחרות ישירה מול EMC ויבמ. יבמ רכשה השנה פתרון דומה, שרתי האחסון של החברה הישראלית XIV מיסודו של משה ינאי.

וולטייר, חברה ישראלית המונפקת בנאסד"ק, מספקת מערכות תקשורת המיועדות בין השאר גם למתן לפתרונות של אחסון מידע לשרתים ארגונים, באמצעות טכנולוגית 'גריד' (שריג וירטואלי המקשר בין מסדי נתונים שאין ביניהם חיבור פיזי).

"טכנולוגית ה'גריד' של וולטייר חוסכת בצורך לרכוש מחשבים גדולים וכבדים ומאפשרת להגיע לאותם ביצועים באמצעות פתרון ייחודי מעולם תקשורת הנתונים", אומר ל"כלכליסט" רוני קנת, מנכ"ל וולטייר, בראיון טלפוני מסן-פרנסיסקו. "הפתרון שאנו מספקים יחד עם HP ואורקל יהיה זול יותר מהפתרון של יבמ ו-EMC המתחרות".

איך אתם נערכים למשבר הכלכלי שפוקד את עולם מערכות המידע בעקבות המשבר הפיננסי?

"ארגונים ישתמשו בציוד שלנו כי אין להם ברירה. כל בנק רוצה לבצע פעילות מהר יותר מבנק אחר, ורק מערכות מידע מתוחכמות מבוססות פתרונות תקשורת יוכלו לתת להם את המענה הזה".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות