אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סקיילקס השלימה רכישת הפעילות הסלולארית של סאני צילום: סיוון פרג'

סקיילקס השלימה רכישת הפעילות הסלולארית של סאני

סקיילקס שילמה עבור פעילות זו כ- 256 מיליון שקלים, מתוכם כ-166 מיליון שקלים עבור הפעילות ללא הנכסים התפעוליים

02.10.2008, 14:46 | כתב "כלכליסט"
סאני אלקטרוניקה וסקיילקס קורפוריישן, שתיהן חברות בשליטת אילן בן דב דיווחו, כי הושלמה עיסקת רכישת הפעילות הסלולארית של סאני אלקטרוניקה לסקיילקס, לאחר קבלת אישורן של האסיפות הכלליות של בעלי המניות של שתי החברות שהתקיימו ביום א' האחרון, ה- 28 בספטמבר 2009.

סקיילקס שילמה עבור הפעילות זו כ- 256 מיליון שקלים, מתוכם כ-166 מיליון שקלים עבור הפעילות ללא הנכסים התפעוליים (שעיקרם ההון החוזר של הפעילות), שעבורם שולמו כ- 90 מיליון שקלים נוספים.

הפעילות הסלולארית של סאני כוללת את חברות הבת סאני תקשורת, יבואנית ומשווקת מכשירי טלפון סלולארים וציוד נלווה של סמסונג, ואת דינמיקה סלולר, רשת קמעונאית של 42 חנויות ודוכני מכירה, משווקת מורשית של סלקום, המוכרת מכשירי טלפון סלולארים, ציוד נלווה ושירותי אחריות ותיקונים.

לדברי יהל שחר, מנכ"ל סקיילקס, "הרכישה מתבצעת עם ובהמשך להחלטת החברה להיכנס לשוק ציוד הקצה והקמעונאות הסלולאריים, שוק מבוסס, המתחדש על בסיס קבוע ומאופיין באפיקי צמיחה מגוונים. עם השלמת העסקה, בכוונתנו להמשיך ולנהל את הפעילות הסלולארית בדומה למתכונת בה היא מתנהלת כיום, בד בבד עם פיתוח והעמקת הפעילויות הקיימות ואיתור חדשות."

לדברי שחר לנדאו, מנכ"ל סאני אלקטרוניקה, חברת האם של סקיילקס המחזיקה בה כ- 64.2%, "בעזרת הפלטפורמה של סקיילקס והמשאבים הפיננסיים שלה שיוותרו בהיקף של קרוב ל- 1 מיליארד שקל, סביר להעריך, כי נוכל להרחיב ולהגדיל את התחום הסלולארי, כמו גם תחומים משיקים ותחומים אחרים שייבחנו בעתיד".

בעלי המניות העיקריים של סקיילקס הם סאני אלקטרוניקה – 64.2% וטאו תשואות כ-24.7%. סאני אלקטרוניקה וטאו תשואות הן בשליטת אילן בן דב.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות