אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יבואנית פיז'ו: נייבא שלוש היברידיות עד 2010 צילום: תומר הדר

יבואנית פיז'ו: נייבא שלוש היברידיות עד 2010

היו"ר יצחק מנור אמר כי המכונית הסינית שתייבא החברה תצויד במנוע בתכנון ב.מ.וו

07.10.2008, 08:53 | ליאור גוטמן

"המכונית הסינית הראשונה שחברת דוד לובינסקי תייבא לישראל תצויד במנוע בתכנון ב.מ.וו", כך אמר ל"כלכליסט" יצחק מנור, יו"ר קבוצת דוד לובינסקי, יבואנית פיז'ו וסיטרואן. מנור, הנמנה עם השותפים בשליטה בקונצרן אי.די.בי, הגיע לפריז לרגל פתיחת תערוכת הרכב הבינלאומית מונדיאל ד'אוטומוביל.

בשבוע שעבר הודיעה הקבוצה כי קיבלה בשבוע שעבר את זיכיון היבוא למכוניות מתוצרת SAIC הסינית. מנור אינו מרבה להתראיין לתקשורת ומעדיף לפנות את הבמה הציבורית לבנו דורי מנור, מנכ"ל דוד לובינסקי. לדברי מנור האב, מחירן של המכוניות הסיניות שייבא לא יהיה נמוך משמעותית ממחיר המתחרות מיפן וקוריאה: "במכוניות הסיניות מותקנות מערכות למניעת תאונות מתוצרת יצרנים אירופיים. לרכיבים איכותיים יש תג מחיר גבוה והדבר יבוא לידי ביטוי במחירו הסופי של הרכב".

עוד חשף מנור שב־2010 יגיעו לישראל שלושה דגמים היברידיים מתוצרת פיז'ו וסיטרואן. "גם פיז'ו 308 וגם סיטרואן C4 ישווקו בישראל בעתיד עם מערכת הנעה היברידית. מאוחר יותר תצטרף אליהן פיז'ו פרולוג, מכונית קרוס־אובר שתצויד במנוע דיזל שיניע את הגלגלים הקדמיים ובמנוע עזר חשמלי שיעביר את כוחו לגלגלים האחוריים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות