אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פרסום ראשון: בעקבות המשבר - פישר ואורן ביטלו נסיעתם לוועידה בוושינגטון; גליה מאור וצבי זיו נוסעים צילום: עמית שעל

פרסום ראשון: בעקבות המשבר - פישר ואורן ביטלו נסיעתם לוועידה בוושינגטון; גליה מאור וצבי זיו נוסעים

נגיד בנק ישראל והחשב הכללי במשרד האוצר לא ישתתפו השנה בוועידה השנתית של קרן המטבע הבינ"ל והבנק העולמי. הבנקאים גליה מאור , איתן רף וצבי זיו נוסעים

10.10.2008, 09:40 | אמנון אטד ורונית גודמן

נגיד בנק ישראל, סטנלי פישר, והחשב הכללי במשרד האוצר, שוקי אורן, ביטלו היום (ו') את נסיעתם המתוכננת לוועידה השנתית של קרן המטבע הבינלאומית והבנק העולמי המתקיימת בוושינגטון בראשית השבוע הבא.

בבנק ישראל הסבירו כי ביטול נסיעת הנגיד נועדה לאפשר לו להגיב במהירות על כל התפתחות כלכלית שלילית שעלולה להתרחש. החשש בבנק הוא שהנגיד יתקשה בעת הצורך להגיב לאירועים בשל המרחק הגיאוגרפי הגדול והפרשי השעות הרבים בין ישראל וארה"ב.

גם שר האוצר, רוני בר-און, לא ייסע השנה לוועידה של קרן המטבע והוא הודיע על כך כבר לפני כמה שבועות. עם פרוץ המשבר הפיננסי ביטל את נסיעתו המתוכננת לוועידה גם מנכ"ל האוצר, ירום אריאב.

לעומת זאת הבנקאים כן נוסעים לוושינגטון. גליה מאור, מנכ"ל בנק לאומי, איתן רף יותר הבנק וצביקה זיו מנכ"ל בנק הפועלים כבר שם, אלי יונס מנכ"ל המזרחי-טפחות ודני דנקנר יו"ר הפועלים ביטלו את נסיעתם מסיבות אישיות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

4.
זה הזמן לעודד הורדת מחירים.2 להצהיר על פריסת רשת ביטחון .
על הממשלה לעודד ירידת מחירים אים היא מזרימה כספים למערכת אז שתתנה בהורדת מחירים ותעזור לאותם הפירמות בלבד.משווקות הרכב לא הורידו מחירים ,מכוניות המשיווקות כעת נקנו בשער דולר נמוך אפשר לבדוק ברישומון היבוא.כמו כן יש ליזום ,ההסתרות, המעסיקים והממשלה אמנה חברתית .
אבי , תא  |  10.10.08
לכל התגובות