אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
וולטייר מפרסמת אזהרת רווח לרבעון השלישי צילום: shutterstock

וולטייר מפרסמת אזהרת רווח לרבעון השלישי

לפי הערכתה המחודשת של החברה לא יהיה לה רווח נקי; ההכנסות יסתכמו ברבעון זה ב- 14.1-14.6 מיליון דולר, כאשר תחזיתה הקודמת צפתה הכנסות רבעוניות בגובה של 17-18 מיליון דולר

12.10.2008, 09:26 | שי אספריל

כשבועיים בלבד לאחר שהודיעה על שיתוף פעולה עם הענקית האמריקנית אורקל, אשר לפי ההערכות צפוי לתרום לשורת הכנסותיה באופן משמעותי עוד השנה, מפרסמת חברת וולטייר הישראלית אזהרת רווח לתוצאות הרבעון השלישי.

לפי הערכתה המחודשת של החברה, יסתכמו הכנסותיה ברבעון זה ב- 14.1-14.6 מיליון דולר, כאשר תחזיתה הקודמת צפתה הכנסות רבעוניות בגובה של 17-18 מיליון דולר.

הירידה המשמעותית בהכנסות מביאה את וולטייר להודיע כי לא תרשום הרבעון רווח נקי, כפי שצפתה. וולטייר תרשום ברבעון הפסד הנקי (על בסיס Non-Gaap) בהיקף של 2-3 סנט למניה, זאת לאחר שעם פרסום דו"חות הרבעון השני צפתה רווח נקי של 2-4 סנט למניה.

הסיבה לירידה בהכנסות, מסרה החברה, נובעת מעיכובן של שתי הזמנות בהיקף של "מיליוני דולרים רבים", ממוסדות פיננסיים אמריקניים, זאת בשל המשבר הפיננסי המחריף בארה"ב.

וולטייר, המנוהלת על ידי רוני קנת, מפתחת מתגים ונתבים המיועדים להגביר את מהירות שליפת הנתונים ממערכת המחשוב הארגונית. החברה, אשר הונפקה בנאסד"ק ביולי 2007, איבדה מתחילת השנה כ- 60% משוויה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות