אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יבואני הרכב נערכים לינואר - גם רנו במוזילים

יבואני הרכב נערכים לינואר - גם רנו במוזילים

היבואנים מוזילים מחירים באמצעות גרסאות מיוחדות. קרסו הוציאה את קליאו SURF שמחירה הוא 105 אלף שקל, כגובהה הצפוי של תקרת קבוצת שווי השימוש השנייה שתיכנס לתוקפה בינואר הקרוב

12.10.2008, 19:41 | תומר הדר

חלק מיבואני הרכב מצהירים השכם והערב שלא ירקדו לפי החליל של רשות המיסים ולא יורידו את מחירם של הדגמים הפופולאריים בציי הרכב. אך למרות הצהרות אלה עוד ועוד יבואנים מוזילים כבר כיום את מחיריהם של דגמים רבים באמתלה של "גרסאות מיוחדות". יבואנית הרכב האחרונה שהצטרפה למשחק היא קרסו, יבואנית רנו שיצאה במבצע פרסום לגרסה חדשה של רנו קליאו שנקראת SURF, כלומר גלישה.

שלא במקרה, מחירה של הקליאו SURF הוא 105 אלף שקל, כגובהה הצפוי של תקרת קבוצת שווי השימוש השנייה שתיכנס לתוקפה בינואר הקרוב. הנכונות להתאים את המחיר לגובה הצפוי של קבוצת שווי השימוש השניה מרמז על נכונותה של היבואנית לא לפרוש מן המשחק של קבוצות שווי השימוש ולתמחר את דגמיה השונים בהתאם.

רנו קליאו רנו קליאו רנו קליאו

קרסו אינה יבואנית הרכב היחידה שמתמחרת דגמים מסוימים כבר כיום בהתאם לגובה קבוצות שווי השימוש הצפוי. גם צ'מפיון מוטורס יבואנית פולקסווגן שלפה מהמחסן גרסת אבזור חדשה: "טרנדליין" של הפאסאט, שמחירה, כ-170 אלף שקל, יאפשר לפאסאט להישאר בגבולות קבוצת שווי השימוש החמישית גם אחרי ינואר.

דוד לובינסקי, יבואנית סיטרואן, לא בחרה להפעיל את הקופירייטרים על מנת שימציאו שמות חדשים לדגמים המוזלים, אלא הודיעה בראש חוצות על הוזלת סיטרואן C4 בהתאם למחירי ינואר.

למרות שהיבואנים סבורים שגובה קבוצת שווי השימוש השניה יהיה 105 אלף שקל, יתכן שעוד נכונה להם הפתעה לא נעימה: כפי שפורסם ב"כלכליסט" יתכן בהחלט שלאור התנודות האחרונות בשערי המטבע מתכננים באוצר להוריד את גבולות קבוצות שווי השימוש מתחת לצפי שפורסם בחודש שעבר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
מטומטמים
חבר'ה מתי תבינו הם לא מורידים למחיר של דרגה 2 הם מעלים אותו למחיר הרצוי של הדרגה , ומה עכשיו? רנו מגאן יהפוך לדרגה שלוש כולל מזדה ופורד . וככה הציבור ירצה להמשיך להנות מאותה רמה ואז הוא יהיה מוכן לשלם יותר על מכוניות דרגה 3 שזה בעצם דרגה 2 היום, וככה עוד מכוניות מדגמים שונים ימכרו לאזרחים. ומי בסוף מרוויח ?? טוב את זה תצטרכו להבין לבד..... אולי לא כל כך מטומטמים??
20.10.08
5.
אזרחים יקרים
כמו כולם גם אתם הקוראים מקווה שיודעים שאנחנו חיים במדינה שמשלמים לאזרחיה פרוטות ומוכרים רכבים 1000 סמק מעל 100 אלף שקל מצחיק אני חושב שאנחנו סליחה בטוח שאנחנו חיים בבועה ומוכרים לנו את מה שאתם הפראיירים קונים במחירים בשמיים הדלק לא יורד כי מותר למושחתים לפגוע במשכורות שבאפריקה צוחקים אליה,ובסין ובתאילנד .אני רק מקווה שעם ישראל חי וישאר חי כי השחיתות חוגגת.
לחופש נולד  |  14.10.08
לכל התגובות