אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
את האף הזה הוא לא קיבל ממני, זה בטוח צילומים: צביקה טישלר, אלכס קולומויסקי, http://www.vw.com/vwhype/babymaker/en/us

את האף הזה הוא לא קיבל ממני, זה בטוח

איך ייראה הילד המשותף שלך ושל חברך לחיים? בייבימייקר מדגים איך ייראה הילד הפוטנציאלי שלכם

19.10.2008, 16:04 | אבי לבקוביץ

נניח שתתחתן עם בר רפאלי. לך תדע, כבר היו דברים מעולם. ואולי את תתחתני דווקא עם ג'וני דפ. הכל יכול להיות. איך ייראו הילדים המשותפים שלכם?

קצת קריפי. שון אולמרט, התינוק המשותף של אהוד וציפי, צילומים: צביקה טישלר, אלכס קולומויסקי,  http://www.vw.com/vwhype/babymaker/en/us קצת קריפי. שון אולמרט, התינוק המשותף של אהוד וציפי | צילומים: צביקה טישלר, אלכס קולומויסקי, http://www.vw.com/vwhype/babymaker/en/us קצת קריפי. שון אולמרט, התינוק המשותף של אהוד וציפי, צילומים: צביקה טישלר, אלכס קולומויסקי,  http://www.vw.com/vwhype/babymaker/en/us

הבייבימייקר 3,000 מספק תשובה תינוקית וחמודה לשאלה המטרידה הזו. מעלים לאתר תמונה של אמא ותמונה של אבא, מסמנים איפה תווי הפנים המדויקים שלהם כדי לאפס את הפרמטרים של האלגוריתם, ובעזרת טכניקות של עיבוד תמונה נוצר ילד קטן וקצת קריפי שנראה קצת כמו אבא וקצת כמו אמא. התינוק הווירטואלי עושה בהתחלה קצת קולות של פוצי מוצי ואחר כך משתתק ועוקב בעיניו אחר סמן העכבר. מצוין גם עבור המתבגרים מבינינו, שרוצים לשדך את עצמם ללוהטת של השכבה, או למי שחולמת על ילדים משותפים עם החתיך המשרדי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות