אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
"וקטור לא תעלה את ההצעה לרכישת אלדין מעל 14.5 דולר למניה" צילום: אוראל כהן

"וקטור לא תעלה את ההצעה לרכישת אלדין מעל 14.5 דולר למניה"

כך אומרים גורמים המקורבים לקרן. לדבריהם, בעלי המניות באלדין צריכים לשקול טוב את הצעתה של וקטור לפני שהם דוחים אותה על הסף

21.10.2008, 19:41 | תומר קורנפלד וגולן חזני

לפני כשבוע אישרה אלדין כי ב-20 בספטמבר הגישה קרן וקטור לחברה הצעת רכש מתוקנת, והעלתה את המחיר מ-13 ל-14.5 דולר למניה. גורמים המקורבים לקרן וקטור, המחזיקה ב-14.2% ממניות החברה, אמרו היום ל"כלכליסט" כי הקרן לא תגיש הצעה גבוהה יותר, עקב מצב השווקים בעולם. הצעת הרכש המתוקנת הוגשה לפני התמוטטות השווקים.

הגורמים מקווים שהמגעים עם אלדין יבשילו לכדי עסקה בהסכמה. לדבריהם, בתנאי השוק הנוכחיים, בעלי המניות צריכים לשקול טוב את הצעתה של וקטור לפני שהם דוחים אותה על הסף.

ביום ראשון אמר היו"ר והמנכ"ל של אלדין, ינקי מרגלית, כי החברה גיבשה תוכנית אסטרטגית להכפלת המכירות ל-250 מיליון דולר ב-2010. בימים אלו נמצא מרגלית בחו"ל, לרגל פגישות עם חמשת בעלי המניות הגדולים של החברה. מרגלית מבקש לשמוע את דעתם על התוכנית האסטרטגית, ולבדוק האם יקבל את תמיכתם במקרה שווקטור תדרוש לכנס אסיפת בעלי מניות מחודשת.

אלדין מספקת פתרונות להגנה מפני העתקה לא חוקית של תוכנה, ותוכנות לאימות וזיהוי משתמשים ברשתות ארגוניות.  לפני כשבוע פרסמה החברה את דו"חותיה לרבעון השלישי, ולפיהם הכנסותיה הסתכמו בסכום שיא של 31.7 מיליון דולר. הרווח המתואם עקף את התחזיות והסתכם ב-2.9 מיליון דולר. 
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות