אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אתר "מקו" של קשת עלה לאוויר

אתר "מקו" של קשת עלה לאוויר

עד כה פעל האתר במתכונת של ניסוי והיה פתוח רק בפני משתמשים בעלי סיסמא. היקף ההשקעה באתר נאמד ביותר מ-10 מיליון שקל

23.10.2008, 18:32 | אמיר טייג

לאחר דחייה של מעל שנה, עלה אתר התוכן "מקו" של זכיינית ערוץ 2 קשת לאוויר. עד כה פעל האתר במתכונת של ניסוי והיה פתוח רק בפני משתמשים בעלי סיסמא. כעת נפתח האתר לציבור הרחב, אך עדיין במתכונת של הרצה. "מקו" הוא אתר התוכן הטלוויזיוני של קשת, שיחליף את האתר הנוכחי של הזכיינית.

העבודה על האתר החלה בקשת כבר לפני כשנה וחצי. הערכות הן כי באתר עובדים כיום כ-100 איש והיקף ההשקעה בו נאמד ביותר מ-10 מיליון שקל. בהתאם לכך, צפוי להיות "מקו" אתר התוכן בעל ההיצע הטלוויזיוני הגדול בישראל.

"מקו" היה אמור להעלות לאוויר כבר בקיץ 2007, בצמוד לגמר כוכב נולד 5, אך בשל בעיות טכנולוגיות נדחתה העלייה לאוויר פעם אחר פעם. האתר צפוי לכלול את כל היצע התוכן של הזכיינית, לצד תוכן טלוויזיוני אשר הופק במיוחד לאתר וכן תוכן גולשים.

"מקו" מיועד להתחרות באתר נענע-10, מיזם משותף של נענע וערוץ 10, אשר עבר עיצוב מחדש לפני מספר חודשים. כמו כן צפוי מקו להתחרות באתר yes-walla המציע תכנים של חברת הלוויין. בסקר TIM אשר פורסם באוגוסט האחרון דורג אתר קשת במקום 14 עם חשיפה שבועית של 15.5%. באותו סקר קיבל פורטל נענע-10 חשיפה של 35.4% ודורג במקום חמישי. בימים האחרונים הזכיינית מלווה את העלייה לאוויר בפרומואים במסגרת שידוריה. בקשת מקווים כי "מקו'" יהפוך אותם לשחק אינטרנט דומיננטי הרבה יותר ויקרב את רמת החשיפה שלהם לאתרי התוכן המובילים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות