אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בלעדי: רבוע כחול עשויה למחוק את תת הרשת מגה צילום: חיים הורנשטיין

בלעדי: רבוע כחול עשויה למחוק את תת הרשת מגה

העובדה שמקאן מטפל בתקציב מגה, וכן הודעת רבוע כחול שלפיה רוב הסניפים של תת־הרשת החדשה יוקמו על סניפי מגה, מחזקות את ההערכות שלפיהן המותג יימחק

27.10.2008, 07:15 | גלי ברגר

מקאן אריקסון יטפל בתקציב הפרסום של תת־הרשת החדשה שתקים רבוע כחול - כך נודע ל"כלכליסט". כיום מטפל מקאן בתקציב של מגה, המהווה יותר ממחצית מתקציב הפרסום של רבוע כחול. משרד הפרסום שטרית מדיה גרופ מטפל בתקציב מגה בעיר והיה אחראי להחדרת המותג, שהחליף את סופר סנטר באוגוסט 2007. כמו כן מטפל המשרד שבבעלות רות שטרית ברשת שפע שוק, נוסף על משרד אפיקים המתמחה במגזר החרדי.

העובדה שמנכ"ל מקאן אריקסון, אילן שילוח, יטפל בתקציב של הרשת, נוסף על הודעת הבורסה מסוף השבוע שלפיה מרבית הסניפים שיוסבו לטובת הרשת החדשה יהיו סניפי מגה, מרמזות על כך שעתידה של רשת מגה אינו מובטח כלל. תמיכה בארבעה מותגים נפרדים - מגה בעיר, מגה, שפע שוק והרשת החדשה - היא יקרה מאוד ולא נהוגה בעידן של כינוס מותגים.

רבוע כחול הודיעה בסוף השבוע שעבר לבורסה כי בכוונתה להשיק תת־רשת חדשה שתמנה 36-38 סניפים ותמוצב כרשת זולה (Hard Discount). הרשת החדשה, שתוקם בהשקעה של 30 מיליון שקל, אמורה לתת מענה לשחיקה בתוצאות של רשת מגה, שהיתה בעבר הנכס הגדול ביותר של רבוע כחול אך שילמה את מחיר ההצלחה של מגה בעיר.

אחד היעדים הראשונים של זאב וורמברנד, מנכ"ל רבוע כחול, היה למצוא פתרון אסטרטגי לתת־הרשת.

בשלב זה, עד לאישור התוכנית בישיבת הדירקטוריון שצפויה להיערך ביום שלישי, נותרו הרבה שאלות פתוחות באשר לפורמט החדש שאמור להתחרות ברשתות הזולות של המתחרה שופרסל - שופרסל דיל ויש - וברשתות הפרטיות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

15 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

13.
רושם ראשוני רע....ו1000 שמות לא יעזרו....כולכם רוצים "לעשוק "כמה שיותר-וייסמן-דנקר,נמאסתם!!!!
דודי וייסמן היקר....כל שינויי שם רק ירחיק את הלקוחות יותר וזאת כי אתה בטוח שבלוף זול כמו שינויי שם יחזיר תלקוחות של שנת 2000אז זהו שלא!!!! לא צריך לשלם אלפי שקלים על פרסום לחברות מטופשות(ראה רמי לוי) פשוט להוזיל תמחירים בכמה אחוזים בודדים. גם אז תרוויח אולי טיפה פחות. אבל תיתפס יותר זול בעיני הלקוחות שישארו נאמנים לך.... תמיד. אז שלא יעבדו עליך דודי.......................................
"האנונימי מהרשת" , צפון  |  27.10.08
לכל התגובות