אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טבע קסטל פותחת רשת נפרדת לתוספי תזונה צילום: גלעד קוואלרצ'יק

טבע קסטל פותחת רשת נפרדת לתוספי תזונה

ל"כלכליסט" נודע כי במסגרת המהלך ימותגו חנויות הרשת כשני פורמטים נפרדים: רשת למוצרים אורגניים ורשת מתמחה לתוספי תזונה

29.10.2008, 09:46 | אורנה יפת

רשת טבע קסטל מבצעת מיתוג מחדש לסניפיה. ל"כלכליסט" נודע כי במסגרת המהלך ימותגו בנפרד חנויות הרשת כשני פורמטים מתמחים ונפרדים: רשת סופרמרקטים למוצרים טבעיים ואורגניים תחת שם המותג טבע קסטל - נטורל מרקט, ורשת לממכר ויטמינים ותוספי תזונה שתיקרא טבע קסטל - ויטמין סטור. החברה תשקיע במהלך 2 מיליון שקל, והוא ילווה בסלוגן "הקניות הבריאות שלך".

במקביל, בכוונת הרשת להרחיב את המותג הפרטי שלה. הרשת מייצרת כיום תחת המותג הפרטי טבע קסטל כ־50 מוצרים אורגניים, ובהם קטניות, קוואקר, דבש ועוד. בעלי הרשת כפיר נחום הוסיף כי הרשת מתכננת להקים בקרוב מועדון לקוחות ולהעלות אתר אינטרנט חדש.

המיתוג החדש יבוא לידי ביטוי בעיצוב הסניפים, בשינוי הלוגו ובשילוט. הסניפים של הרשת האורגנית עוצבו בשילוב עצי במבוק וריהוט עץ, כדי להשרות אווירה טבעית. נוסף על כך, מיקום מיוחד ומרכזי הוקדש לקטגוריית הירקות והפירות האורגניים.

במקביל, בימים הקרובים עומדת הרשת לפתוח חנות ייעודית לוויטמינים במתחם מכון וינגייט, בהשקעה של כ־350 אלף שקל. החנות תיפתח תחת הקונספט של ויטמין סטור, ותציע ויטמינים, מינרלים ותוספי מזון לספורטאים מקצועיים ולעוסקים בספורט. כדי לפתוח את החנות במכון וינגייט, נבחנו המוצרים על ידי תזונאי המכון והוועד האולימפי הישראלי. "פתיחת החנות בוינגייט, שנחשב ללב הפועם של מרכזי הספורט בישראל, היא משמעותית לרשת", אמר כפיר נחום.

טבע קסטל נוסדה ב־1999. היא מונה 14 סניפים ובכוונתה לפתוח עוד 10-8 סניפים בתוך שנתיים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

4 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

2.
טבע קסטל חקיינים - מחקים את עדן טבע מרקט
מחקים כל פעולה שעושה עדן טבע מרקט. אבל לעולם לפי דעתי לא יגיעו לרמה. (תראו כתבה של שושנה חן בידיעות אחרונות אשר עשתה השוואה בין החנויות ). אין לי משג איך רשת חנויות כמו טבע קסטל שקוראת לעצמה נטורל סטור ומתיימרת להיות אורגנית מוכרת מוצרים כמו פפסי קולה וכמו קפה נמס טסטר צ'ויס רגיל. וגבינת קוטג' של תנובה. ולסיום האם כפיר הבעלים של טבע קסטל יכול להסביר מדוע כל החנויות שלו אינן חנויות מאושרות אורגניות כמו עדן טבע מרקט ורשתות מתמחות אחרות. אני נשאר לקוח מרוצה בעדן טבע מרקט. שם אני בטוח במה שאני קונה.
לקוח עדן טבע מרקט מרוצה  |  29.10.08