אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
וולטייר צופה המשך תוצאות חלשות גם ברבעון הבא צילום: shutterstock

וולטייר צופה המשך תוצאות חלשות גם ברבעון הבא

שבועיים וחצי אחרי אזהרת הרווח מספקת החברה תוצאות מלאות. המניה צנחה ב- 54% מתחילת השנה, וכיום היא נסחרת בשווי של 60 מיליון דולר. במהלך הרבעון רשמה החברה תזרים מזומנים חיובי של 3 מיליון דולר

29.10.2008, 14:54 | שי אספריל

כשבועיים וחצי לאחר שפרסמה אזהרת רווח לרבעון השלישי, משחררת חברת וולטייר את תוצאותיה הכספיות לרבעון.

החברה, אשר בתום הרבעון השני צפתה שתרשום הכנסות בגובה 17-18 מיליון דולר, הודיעה היום כי בהתאם לאזהרת הרווח, הצליחה לרשום הכנסות בגובה 14.6 מיליון דולר בלבד, זאת לעומת הכנסות של 15.5 מיליון דולר ברבעון המקביל בשנה שעברה.

החברה רשמה הפסד נקי מתואם (שאינו כולל הפחתות חד פעמיות והוצאות בגין אופציות שהוענקו לעובדים) בגובה 2 סנט למניה, זאת לעומת רווח נקי של 4 סנט למניה ברבעון המקביל אשתקד.

במהלך הרבעון רשמה החברה תזרים מזומנים חיובי של 3 מיליון דולר, פועל יוצא של הכנסותיה הקטנות וההוצאות שעלו.

כשפרסמה החברה את אזהרת הרווח, היא טענה שאחת הסיבות לירידה הצפויה בהכנסות היא עיכובן של שתי הזמנות בהיקף של "מיליוני דולרים רבים", ממוסדות פיננסיים אמריקניים, זאת בשל המשבר הפיננסי המחריף בארה"ב. בחברה מאמינים כנראה כי גם ברבעון הנוכחי (הרביעי) לא יראו הכנסות ממוסדות אלה, והמשיכו לספק תחזית עגומה.

ברבעון הבא, מסרו בוולטייר, יסתכמו ההכנסות ב- 14-16 מיליון דולר. לשם השוואה, הכנסות החברה ברבעון הרביעי של 2007 עמדו על 17.4 מיליון דולר. ההפסד הנקי צפוי להסתכם ב- 2-8 סנט למניה.

מניית וולטייר צנחה ב- 54% מתחילת השנה, וכיום היא נסחרת בשווי של 60 מיליון דולר, מעט מעל קופת המזומנים שלה, המכילה 58 מיליון דולר.

החברה, המנוהלת על ידי רוני קנת, מפתחת מתגים ונתבים המיועדים להגביר את מהירות שליפת הנתונים ממערכת המחשוב הארגונית, ומעסיקה ממשרדיה בהרצליה, כ- 160 עובדים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות