אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אחרי 25 שנה: יזהר דקל מנכ"ל מגל הודיע על התפטרותו

אחרי 25 שנה: יזהר דקל מנכ"ל מגל הודיע על התפטרותו

דקל ימשיך לכהן כמנכ"ל ב-6 חודשים הקרובים. דגל: "אני פורש מהחברה בתחושה מעורבת. מצד אחד אני חש גאווה גדולה ומצד שני צביטה בלב בשל הפרידה מצוות העובדים המסור"

10.11.2008, 14:47 | תומר קורנפלד

יזהר דקל מנכ"ל מגל מערכות התפטר מתפקידו ומסיים את דרכו בחברה אחרי 25 שנים. דירקטוריון החברה קיבל את ההתפטרות. מתוך 25 השנה, כיהן דקל 15 שנה כנשיא החברה ובשנתיים האחרונות כמנכ"ל. דקל הסכים לכהן כמנכ"ל החברה לתקופה נוספת של עד 6 חודשים. פרישתו מתפקידיו כנשיא ודירקטור נכנסה לתוקפה. במקומו של דקל ימונה כדירקטור בארי אברהם שטייפל.

להערכת גורמים בשוק, סיום כהונתו של דקל כמנכ"ל לא קשור להפסד שנרשם ברבעון השלישי, צילום: אוראל כהן להערכת גורמים בשוק, סיום כהונתו של דקל כמנכ"ל לא קשור להפסד שנרשם ברבעון השלישי | צילום: אוראל כהן להערכת גורמים בשוק, סיום כהונתו של דקל כמנכ"ל לא קשור להפסד שנרשם ברבעון השלישי, צילום: אוראל כהן

יעקב פרי, יו"ר דירקטוריון מגל אמר: "יזהר עבד בחברה במשך 25 שנה והוביל את החברה בשנים האחרונות ותרם לצמיחתה. אנו מודים ליזהר על מאמציו ותרומתו הרבה. דירקטוריון החברה מאחל ליזהר הצלחה בהמשך דרכו. יזהר יישאר תמיד חלק ממשפחת מגל".

יזהר דקל ציין: "אני פורש מהחברה בתחושה מעורבת. מצד אחד אני חש גאווה גדולה על כל מה שהצלחנו להשיג ומצד שני צביטה בלב בשל הפרידה מצוות העובדים המצוין והמסור. יחד בנינו את מגל כחברה מובילה בשוק הביטחוני, חברה הנשענת על יסודות איתנים המבטיחים את עתידה והובלנו והצעדנו את החברה להישגים רבים לאורך שנים. עיקר חיי המקצועיים שזורים במגל ואני חש כי הגיע הזמן לפנות לכיוונים ואתגרים חדשים. אני משוכנע כי חברת מגל תמשיך ותגיע לשיאים חדשים בשנים הבאות".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות