אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יוניוב מרגיע את לקוחותיו: "חברת יוניון בבעלותי המלאה" צילום: עידו אייזק

יוניוב מרגיע את לקוחותיו: "חברת יוניון בבעלותי המלאה"

מנכ"ל חברת רכש המדיה שלח מכתב ללקחות המשרד בו הוא מבהיר כי אין כל מגבלה על פעילות החברה והיא עולה בקנה אחד עם החלטת בית המשפט

11.11.2008, 14:00 | מיטל זדה

אורן יוניוב, מנכ"ל חברת רכש המדיה יוניון, שלח הבוקר מכתב ללקוחותיו בו הוא מצהיר כי החברה נמצאת בבעלותו המלאה. "הואיל וחברת המדיה יוניון הינה בבעלותי המלאה והבלעדית והואיל ובתכולת הצו נקבע במפורש כי אין כל מניעה מבחינתי להקים חברת מדיה עצמאית, אין בצו זה כל מגבלה על פעילותי או פעילות מישהו מצוות יוניון מדיה". המכתב נשלח לאחר שאתמול הוציא בית המשפט המחוזי בתל אביב צו מניעה זמני להעסקת יוניוב על ידי שלמור-אבנון-עמיחי.

מדובר בתפנית בפרשה שהחלה עם החלטת הממונה על ההגבלים שלא לחדש את הפטור שניתן לחברת המדיה המשותפת: יונייטד. בעקבות ההחלטה התגלע בין שני משרדי הפרסום, שלמור-אבנון-עמיחי וראובני-פרידן, סכסוך חריף, במסגרתו האשים אודי פרידן את רמי שלמור ואורן יוניוב, כי בכוונתם להקים על חורבות יונייטד חברת מדיה חדשה.

ההאשמות התגלגלו עד לפתחו של בית המשפט, שהתבקש ע"י ראובני פרידן לתת צו מניעה להעסקתו של יוניוב בחברה הקשורה לשלמור.

במקביל הודיעו שני הצדדים על הקמת חברות מדיה חדשות. אולם כעת מסתבר כי יוניון אינה בבעלות מלאה או חלקית של שלמור-אבנון-עמיחי.

"הואיל ויוניון מדיה הינה חברה עצמאית לחלוטין, אין כל מגבלה על פעילות החברה והיא עולה בקנה אחד עם הצו ועם החלטת השופט", כתב יוניוב במכתב תוך התייחסותו להחלטת השופט לפיה, ניתן צו מניעה האוסר על שלמור להעסיק את אורן יוניוב במישרין ו/או בעקיפין ובכל דרך אחרת, עד להכרעת המחלוקת בהליכי בוררות.

עם זאת ברור כי חברת רכש המדיה החדשה תרכוש את המדיה עבור לקוחות שלמור, כמו גם לקוחות של משרדים נוספים איתם עבד יוניוב בעבר, כמו שטרית מדיה גרופ ו-JWT.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות