אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ראובני פרידן: להטיל קנס על אורן יוניוב בשל ביזוי בית המשפט צילום: אוראל כהן, עידו אייזק

ראובני פרידן: להטיל קנס על אורן יוניוב בשל ביזוי בית המשפט

"שלמור ויוניוב פועלים באמצעות תעלול שכל כולו הסוואה וטשטוש", נכתב בבקשה לבית המשפט. יוניוב בתגובה הגיש חוות דעת משפטית לפיה פעילות יוניון אינה מפרה את צו המניעה הזמני

16.11.2008, 14:04 | מיטל זדה

ראובני פרידן הגיש היום (א') בקשה דחופה לבית המשפט המחוזי בתל אביב, על פי פקודת בזיון בית משפט, במסגרתה הוא מבקש להטיל על שותפו לשעבר ביונייטד, שלמור אבנון עמיחי, ועל המנכ"ל אורן יוניוב קנס כספי או מאסר.

הבקשה מגיעה על רקע הודעה של יוניוב כי חברת רכש המדיה החדשה יוניון, היא בבעלותו המלאה ולא בבעלות משרד הפרסום שלמור אבנון עמיחי. יום קודם לכן, נעתר בית המשפט לבקשתו של ראובני-פרידן ונתן צו מניעה זמני כנגד העסקתו של יוניוב ע"י שלמור, במישרין או בעקיפין, בתחום המדיה.

עוד טוענים בראובני פרידן כי:" שלמור ויוניוב פועלים באמצעות תעלול שכל כולו הסוואה וטשטוש, במסגרתו חברת יוניון  שהוקמה על ידי שלמור מספר ימים לפני מתן צו המניעה הזמני, 'הפכה', כביכול, באורח פלא, שעות ספורות לאחר מתן הצו, לחברה של יוניוב, וזאת כשהיא ממשיכה לפעול בדיוק באותה מתכונת בה נבנתה, עם אותם עובדים, אותם לקוחות ובאותם משרדים, כאילו לא ניתנה מעולם החלטת בית המשפט".

בתגובה מציג יוניוב את חוות הדעת המשפטית שניתנה לו, לפיה הוא בעל המניות היחיד והדירקטור של חברת יוניון, והוא לא מועסק במישרין או בעקיפין ע"י שלמור, ולפיכך פעילות יוניון אינה מפרה את צו המניעה הזמני שהוציא בית המשפט בשבוע שעבר.

כמו כן, פרקליטו של יוניוב, עו"ד ארז טיקולסקר, שלח לעו"ד ברקמן (עורך דינו של ראובני) מכתב המבקש מראובני פרידן שלא לשלוח יותר מכתבים לכלי התקשורת תחת הכותרת: "דרישה להימנעות מהפרת צו שיפוטי", מכתבים אשר מהווים לטענת עו"ד טיקולסקר, פרסום לשון הרע. עו"ד טיקולסקר דורש כי ראובני פרידן יודיעו לכל מי שקיבל את דבר הבקשה כי המכתב "נשלח בטעות, וכי הם מושכים אותו ומבטלים את האמור בו", אחרת יגיש נגדם תביעת לשון הרע. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות