אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ביהמ"ש דחה את בקשת יוניוב לעיכוב צו המניעה נגד העסקתו בשלמור-אבנון-עמיחי צילום: עידו אייזק

ביהמ"ש דחה את בקשת יוניוב לעיכוב צו המניעה נגד העסקתו בשלמור-אבנון-עמיחי

מנכ"ל חברת רכש המדיה יוניון הודיע כי יערער לביהמ"ש העליון נגד יישום הצו. השופט: "לא שוכנעתי כי הצו הזמני מסב למבזק נזק שאינו ניתן לתיקון. מדובר לכל היותר בנזק כספי"

18.11.2008, 17:19 | מיטל זדה

הסכסוך המשפטי בין אורן יוניוב לראובני פרידן ממשיך. בית המשפט המחוזי בת"א דחה לפני זמן קצר (ג') את בקשתו של אורן יוניוב, מנכ"ל חברת רכש המדיה יוניון, לעיכוב ביצוע צו המניעה שהוצא נגדו.

הרקע: ראובני פרידן לביהמ"ש: לאסור על שלמור להעסיק את יניוב משרד הפרסום הגיש היום לבית המשפט המחוזי בתל אביב בקשה לצו מניעה זמני האוסר על שלמור להעסיק את מנכ"ל יונייטד בכל גוף הקשור למשרד במשך שנתיים מיטל זדהלכתבה המלאה

השופט זפט כתב בהחלטתו, כי הוא החליט לדחות את הבקשה משתי סיבות: האחת, כיוון שהצו ניתן לתקופה קצרה וההיענות לבקשה תעקר במידה רבה את משמעותו. סיבה נוספת אותה כותב השופט: "לא שוכנעתי כי הצו הזמני מסב למבקש נזק שאינו ניתן לתיקון. מדובר לכל היותר בנזק כספי ועקב תקופת חייו הקצרה של הצו, נראה שהיקפו של הנזק הכספי אינו גדול וניתן לפיצוי".

ההחלטה מגיעה על רקע בקשתו של יוניוב בשבוע שעבר מבית המשפט לעכב את יישום ההחלטה למתן צו מניעה זמני, המונע ממשרד הפרסום שלמור-אבנון-עמיחי מלהעסיקו. יוניוב צפוי לערער על צו המניעה הזמני בפני בית המשפט העליון.

בבקשה לעיכוב שהגיש יוניוב בשבוע שעבר, נכתב כי ההחלטה על מתן צו המניעה הזמני פוגעת בחופש העיסוק שלו. "מדובר בהסכם פסול, בלתי חוקי, המפחית את התחרות בשוק המדיה ללא כל הצדקה ובניגוד לדין", כתב יוניון. "מדובר בחוזה שאסור לכבדו, הואיל והוא בלתי חוקי ושההלכה הפסוקה קבעה במפורש, כי מותר ואף חובה להתנער ממנו".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות