אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיבידנדים: דוד עזריאלי פותח את הלב צילום: עמית שעל

דיבידנדים: דוד עזריאלי פותח את הלב

וגם: רואי חשבון חוגגים, בהילטון מתכוננים לבואם של מאה אנשי עסקים איטלקים ובנמל אשדוד עושים כבוד ללקוחות

19.11.2008, 13:11 | רון גרנות

נגה קינן. מאחלת שלום עולמי, צילום: אוראל כהן נגה קינן. מאחלת שלום עולמי | צילום: אוראל כהן נגה קינן. מאחלת שלום עולמי, צילום: אוראל כהן
מומחי המס אופטימיים

 

אתמול בבוקר, שרתון סיטי טאוור ברמת גן, כנס סוף שנת המס של פירמת רואי החשבון PwC ופורום CFO. האורחים: מומחי המס הבכירים בישראל. על סדר היום: מיסוי תחת המשבר. סיבה לאופטימיות: יו"ר הפורום נגה קינן פותחת את הכנס בברכת שגשוג למשק ושלום עולמי. ג'רי זליגמן, שותף וראש מחלקת המסים ב־PwC, עולה אחריה ואומר ש"כנראה בקרוב נזכה לשלום עולמי, כי מה שנגה אומרת תמיד מתגשם". פרידה ישראלי, הממונה על הכנסות המדינה במשרד האוצר, סירבה להתייחס לתוכנית החירום של המשרד.

עזריאלי. נהיה רגשי, צילום: עמית שעל עזריאלי. נהיה רגשי | צילום: עמית שעל עזריאלי. נהיה רגשי, צילום: עמית שעל
עזריאלי פותח את הלב

 

דוד עזריאלי התוודה מול הנוכחים בהשקת מחלקה טיפול נמרץ לב בתל השומר, שהתקיימה ביום שני בערב. עזריאלי עלה לנאום כאחד התורמים למחלקה, והסביר שהיה לו חשוב לתרום במיוחד על רקע ניתוח לב פתוח שעבר בעצמו. כשהבין שהתזכורת עוררה חשש בקרב הנוכחים, הזכיר שזה קרה לפני שבע שנים ושכיום מצב בריאותו טוב.

הבריטים מוכרים יוקרה

 

פליקס ליברמן, מנכ"ל אתר המכירות הבריטי בידסטר, השתתף אתמול בבוקר בהשקת השלוחה הישראלית של האתר, שהתקיימה במלון שרתון תל אביב. מנכ"ל השלוחה המקומית יניב חנינה דאג להדגיש את הסטייל של אתר מוצרי היוקרה - והצטלם על רקע מכונית פורשה שחנתה בסמוך. בדיעבד התברר כי בעלי הרכב הוא הפרסומאי חן ענבר מפרסום ענבר מרחב שקד, שהמשרד שלו נמצא בסמוך.

מימין: יעקב רז, משה קראדי, שוקי סגיס מימין: יעקב רז, משה קראדי, שוקי סגיס מימין: יעקב רז, משה קראדי, שוקי סגיס
משמר המפרץ

 

בנמל אשדוד התקיים ביום ראשון בערב כנס הלקוחות השנתי, הרביעי במספר. שוקי סגיס, מנכ"ל נמל אשדוד, בירך את היו"ר יעקב רז, שנכנס לתפקידו לפני כמה חודשים, אחרי תקופה ארוכה ללא יו"ר. רז אמר כי שמח לגלות שמצא מקצוען אמיתי שהוא גם חבר ושותף לדרך. בתום הדברים התייצב מפכ"ל המשטרה לשעבר משה קראדי לתמונה משותפת עם השניים.

פרופר טס לדיון חירום

 

יו"ר אסם גד פרופר, יו"ר לשכת המסחר הבינלאומית בישראל, אורן שחור ומזכ"ל לשכת המסחר הבינלאומית בישראל

ברוך מזור המריאו אתמול להונג קונג. השלושה ייצגו את ישראל בכנס חירום של לשכות המסחר הבינלאומיות שיעסוק בהשלכות המשבר על הסחר העולמי.

בואם של האיטלקים

 

ביום רביעי הבא תשתלט משלחת של מאה אנשי עסקים מאיטליה על הקומות העליונות במלון הילטון בתל אביב למשך יומיים. בלוח הזמנים הצפוף שלהם כאן עתידים חבריה להשתתף ביום עיון שמארגן מכון היצוא, שבמהלכו יכירו את המשק הישראלי על כל הבטיו, יבקרו במפעלי נילית, ישקר ואינטל, וייפגשו עם סטף ואיתן ורטהיימר, אלישע ינאי, גד פרופר, אפי רוזנהויז וסולי סקאל. את השעות האחרונות הם ינצלו לטובת פורום כלכלי איטלקי־ישראלי שאליו יבואו גם נשיא איטליה ג'יורג'יו נאפוליטאנו ושמעון פרס.

הוזמנתם לאירוע בבית התפוצות?

 

האירוע: חגיגות 30 שנה למוזיאון בית התפוצות, כולל קבלת פנים ופתיחת תערוכת צילומים חדשה.

הפרטים: מחר, 20 בנובמבר, 17:00, בית התפוצות שבאוניברסיטת תל אביב.

המזמינים והמוזמנים: ליאוניד נבזלין, יו"ר חבר הנאמנים הבינלאומי של בית התפוצות, חסיה ישראלי, מנכ"לית בית התפוצות, הארווי קרוגר, לשעבר בכיר בליהמן ברדרס, הרצל חבס, ליאון רקנאטי, מיקי פדרמן, גד זאבי, איתן בן אליהו, ישראל מימון, אוריאל רייכמן, איתמר רבינוביץ', רוני מילוא ודוד ליבאי.

יוסי גורדון מריץ את הכלב

הכושר של יוסי גורדון, מנכ"ל התאחדות הקבלנים: "שלוש־ארבע פעמים בשבוע אני משתדל לנסוע לטיול אופניים עם הכלב השרירי שלי, ג'רי. אני נוסע 10 ק"מ במושב עמינדב שבהרי ירושלים, ומשלים את זה עם הליכות של חצי שעה כל יום, עם אשתי יעל והכלב".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות