אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
האחים עזורי יקימו מגדל עבור ג'ון ברייס בהיקף השקעה של 140 מיליון שקל צילום: בלומברג

האחים עזורי יקימו מגדל עבור ג'ון ברייס בהיקף השקעה של 140 מיליון שקל

מדובר במבנה משרדים ברחוב חומה ומגדל בתל אביב, שיתוכנן בשיטת ההתאמה האישית וישמש את חטיבת ההדרכה של חברת מטריקס ואת יבואני מרצדס בארץ

24.11.2008, 10:04 | דותן לוי

חברת האחים עזורי תבנה בניין משרדים ברחוב חומה ומגדל בתל אביב, בהיקף השקעה מוערך של עד 140 מיליון שקל.

מדובר במבנה משרדים שיתוכנן בשיטת ההתאמה האישית (Tailor Made) עבור החברות ג'ון ברייס הדרכה – חטיבת ההדרכה של מטריקס - ויבואני מרצדס ישראל.

בשלב הראשון יוקמו 6 קומות שיתפרשו על פני 5,500 מ"ר, מתוכם 4,000 מ"ר עבור כיתות הלימוד של ג'ון ברייס, ובקומה הראשונה של הבניין ימוקמו משרדי חברת מרצדס ישראל. בשלב השני יתווספו לבניין עוד כ-14 קומות, זאת בהתאם לתב"ע באזור אשר מאפשרת הקמה של מגדלים בגובה של כ-20 קומות.

לחלקו השני של הבניין נרשמו עד כה 2 חברות מתחום הביטוח והפיננסים. יוזמת המגדל היא חברת האחים עזורי בניין ופיתוח אשר מחזיקה יחד עם חברת נקרה אחזקות בבעלות על הקרקע המשתרעת על 2.5 דונם, ועליה מופעל כיום חניון מכוניות. על פי עסקאות שנעשו לאחרונה במתחם רחוב המסגר, שוויה של הקרקע מוערך בכ-2 מיליון דולר לדונם. דמי השכירות במקום ינועו בין 60 ל-70 שקל למ"ר.

אחת הדרישות של חברת מטריקס הייתה כי המגדל יעמוד בתקנים ישראלים לבניין ירוק ולשם התכנון האקולוגי של המגדל נשכרו שירותיה של חברת ייעוץ בינלאומית מאנגליה. בין היתר המגדל צפוי לכלול: ניצול אנרגיות טבעיות של שמש ורוח להפקת חשמל "ירוק", שימוש בחומרים ברי קיימא, מערכות להשבת מים, גינה ורטיקאלית חסכונית בצריכת מים על חלק מחזית המגדל והגגות, פתרונות חדשניים לחנייה,גגות אקולוגיים לנופש פעיל לרווחת העובדים. הכניסה לבניין צפויה להתרחש באוקטובר 2010.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות