אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת דלק תספק סולר ומזוט למשרדי הממשלה בהיקף של כחצי מיליארד שקל צילום: עטא עוויסאת

חברת דלק תספק סולר ומזוט למשרדי הממשלה בהיקף של כחצי מיליארד שקל

"דלק - חברת הדלק הישראלית בע"מ" זכתה במכרז לאספקת סולר ומזוט לשימוש לצורכי הסקה והפעלת גנרטורים. ההתקשרות תקפה לשלוש השנים הקרובות עם אפשרות להארכת ההתקשרות בשנתיים נוספות

24.11.2008, 13:01 | גיא מי-טל

חברת "דלק - חברת הדלק הישראלית בע"מ" זכתה במכרז לאספקת סולר ומזוט למשרדי הממשלה לשימוש לצורכי הסקה והפעלת גנרטורים בהיקף של כלמעלה מחצי מיליארד שקל. דלק של תשובה הדיחה את חברת פז של צדיק בינו, שסיפקה עד היום סולר ומזוט למשרדי הממשלה. ההתקשרות תקפה לשלוש השנים הקרובות עם אפשרות להארכת ההתקשרות בשנתיים נוספות.

במכרז התמודדו שני ספקים אשר נדרשו להגיש הצעות לשני סוגי סלים כאשר כל סל עמד בפני עצמו, דבר שאפשר לעורך המכרז לבחור עד שני ספקים שונים למכרז. עבור כל אחד מהסלים נדרשו המתמודדים להגיש הצעת מחיר לסוגי דלקים שונים וכן מחיר להוצאות נוספות אשר אינן קשורות ישירות במחיר הדלק. כמו כן, נקבעו מנגנוני הצמדה שונים לכל מרכיב. מחיר הדלק יוצמד למחירי הדלקים המקבילים בדרום אירופה, אזור אגן הים התיכון, ויתר ההוצאות יוצמדו למדד המחירים לצרכן.

החיסכון שהושג במכרז עומד בממוצע על כ-15% בהשוואה למחירי הדלק אותם משלמת הממשלה היום וכן חיסכון של כ-25% ממחירי השוק. מינהל הרכש הממשלתי מעריך כי המחיר ישקף חיסכון כספי של עשרות מיליוני שקלים לקופה הציבורית.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות