אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל קשת על התקיפה: "לא נעים ואפילו כואב" צילום: אלדד רפאלי

מנכ"ל קשת על התקיפה: "לא נעים ואפילו כואב"

אבי ניר, שהותקף אמש ע"י אלמונים סמוך לביתו בצפון ת"א, שלח הבוקר מייל לעובדי קשת, בו הודה להם ולעמיתיו בתקשורת על "האיחולים והדאגה". נשיא קשת: "האלימות הגיעה אל אושיה מרכזית של הדמוקרטיה הישראלית - התקשורת"

25.11.2008, 18:04 | אמיר טייג

בעקבות תקיפתו אמש (ב'), מנכ"ל קשת, אבי ניר, עדיין מאושפז בבית החולים איכילוב ואינו עתיד להשתחרר היום, כך נמסר לפני דקות אחדות מקשת. עוד נמסר, כי מצבו עדיין מוגדר כקל עד בינוני. ניר סובל מחבלות ושברים בחלקי גופו.

כזכור, אמש תקפו את ניר שני אלמונים, בעת שטייל עם כלבו סמוך לביתו שבצפון ת"א. התוקפים קראו לניר בשמו, על-מנת לזהותו, ושאלו האם הוא "אבי ניר, מנכ"ל קשת". כאשר השיב בחיוב - תקפו אותו באלות. ניר פונה לבית החולים באמבולנס, לאחר שנמצא חבול על ידי אחד משכניו. מחלק התשאול של מרחב ירקון חוקר את הפרשה.

הבוקר התייחס ניר לראשונה לאירוע, במייל שכתב לעובדי קשת: "שלום חברים, כאן המבזקן מאיכילוב. מדווח שלא נעים ואפילו כואב. אבל יש נוף מהחלון, וביום בהיר כזה רואים את רמת החי"ל. מתגעגע ומודה לכולם על האיחולים והדאגה, אבי ניר". במסגרת שיחות שערך היום עם אנשי קשת, הביע ניר את תודתו לכל העמיתים למקצוע בשדרת התקשורת, שהזדעזעו עמוקות ודרשו בשלומו גם מחוץ לחברה.

נשיא קשת, אלכס גלעדי, התייחס לאירוע הקשה ואמר, כי "הגיע הזמן לעצור את שיטפון האלימות שהגיע אמש לעמוד התווך של התקשורת בישראל. מדובר בפגיעה אנושה באושיה מרכזית של הדמוקרטיה הישראלית, היא התקשורת. כאשר אדם מותקף בעקבות עיסוקו, על המשטרה להשקיע מאמצים כבירים, כי אחרת אנו נתמודד עם סוף עידן התקשורת החופשית".

עוד הוסיף גלעדי כי "בבית החולים שוכב לא רק עמיתי למקצוע אלא גם חבר קרוב שזכיתי לראותו עולה כפורח. אבי הוא איש חזק, הוא יחלים והוא יעמוד בזה, אך האם אנחנו נעמוד בזה כחברה?"

יו"ר קשת, מוזי ורטהיים, הביע אמש זעזוע עמוק ומסר, שבקשת "מצפים מהמשטרה לפתוח בחקירה יסודית, לפענח את המקרה ולמצות את הדין עם התוקפים". ורטהיים איחל לניר החלמה מהירה וחיזק את ידי משפחתו ועובדי קשת".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

4.
אטומים
עם כל הצער והאמפטייה לאבי ניר, והגינוי הנמרץ למעשה המכוער, מעניין לראות שכמו תמיד, התגובות של חלק גדול מאנשי תקשורת או אנשי עסקים בכירים למעשים הקרובים אליהם - הינה חסרת פרופורציות והיסטרית, יחסית למקרים שאינם קשורים אליהם. האם מוזי ואלקס מתעוררים ומזדעקים כאשר ילדים נרצחים ונאנסים? זקנות מוכות? משפחות שלמות נשארות ללא פת לחם או מופגזות? כמובן שלא. מעורבות קצת יותר נמרצת במקרים שאינם קשורים ישירות רק אליהם הייתה יכולה להועיל לא מעט. הם אטומים, שחיים רק את חיי הברנג'ה.
דורון  |  25.11.08
לכל התגובות