אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הפועל קטמון נקלעה לגירעון - לאחר שאחד התומכים פשט רגל

הפועל קטמון נקלעה לגירעון - לאחר שאחד התומכים פשט רגל

כמו כן, קבוצת הכדורגל מכרה רק 400 מניות לאוהדים, 150 מניות פחות מהתכנון המקורי. קטמון מבקשת לגייס בעלי עסקים נוספים

26.11.2008, 16:23 | מיקי פלד
אוהדי הפועל קטמון נערכים לגייס בעלי עסקים נוספים שיתמכו בקבוצה, לאחר שבתקציבה נוצר גירעון של 500 אלף שקל.

קבוצת הכדורגל, המשחקת בליגה א' ונמצאת בבעלות אוהדיה, נערכה לעונה לפי תקציב של 1.8 מיליון שקל. על פי התכנון, ארבעה אנשי עסקים היו אמורים להשקיע בקבוצה 250 אלף שקל כל אחד. כמו כן היא תיכננה לגייס כ-380 אלף שקל נוספים ממכירת 550 מניות לאוהדים. שאר התקציב צפוי היה להגיע מרכישת כרטיסים וחסויות.

עם זאת, לאחרונה הודיע אחד מאנשי העסקים כי פשט רגל ואינו יכול להעביר את הסכום עליו התחייב. בנוסף, נמכרו רק 400 מניות לאוהדים. כמו כן נקלעה הקבוצה להוצאה בלתי צפויה עקב פיטוריו של המאמן מירו בן-שמעון, שאימן את הקבוצה גם בעונה שעברה, לאחר שלושה מחזורי ליגה בלבד. עלות הפיצויים והחתמת המאמן החדש מאיר כהן מוערכת בעשרות אלפי שקלים.

על מנת להשלים את החסר, החליטו באסיפת בעלי המניות של קטמון לצאת החל מהשבוע הבא במבצע בין בעלי העסקים בירושלים, על מנת לגייס סכומים נוספים. בנוסף, הגבירו בקבוצה את המאמצים למכירת מניות.

אורי שרצקי, ממייסדי הקבוצה ונציג האוהדים בהנהלה, אמר ל"כלכליסט" כי נכון לעכשיו ישנה היענות מצד האוהדים לקניית המניות, וכי בשבוע הבא תתבהר תמונת המצב התקציבית.

באסיפת בעלי המניות הוחלט גם להפסיק את הכניסה החופשית של נשים למשחקי הקבוצה. החל ממשחק הבית הקרוב, נשים ישלמו 20 שקל לכרטיס. בקבוצה מעריכים כי סעיף זה, יחד עם תרומות של אוהדים, יכול להכניס לקבוצה עוד כ-

80 אלף שקל.

במכתב לאוהדים כותב שרצקי: "מדובר במצב חירום אמיתי. הפתרון בהחלט אפשרי ולא מסובך. בשורה התחתונה מדובר בסכומים לא גדולים. אם לא נגייס את הכסף, ההשלכות יהיו חדות וכואבות". שרצקי הדגיש כי הוא אופטימי ביחס לעמידה ביעד השלמת התקציב.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות