אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עמנואל רוזן יגיש את תיק תקשורת צילום: טל שחר

עמנואל רוזן יגיש את תיק תקשורת

יחליף את חיים זיסוביץ' שפרש לטובת תפקיד הדובר באוניברסיטת בר אילן. רוזן: " אני נכנס לתפקידי בחרדת קודש ויודע כי אצטרך לעמוד בסטנדרטים גבוהים מאוד"

27.11.2008, 12:29 | רון גרנות

עמנואל רוזן יגיש את התוכנית "תיק תקשורת", המשודרת בערוץ 2. רוזן יחליף את חיים זיסוביץ', שפרש מהגשת התוכנית לטובת תפקיד הדובר באוניברסיטת בר אילן.

מגזין התקשורת "תיק תקשורת" הוא אחת התוכניות הוותיקות והמצליחות של "טלוויזיה החינוכית".

רוזן שימש במשך שנים ככתב וכפרשן בחברת החדשות של ערוץ 2, ובשנת 2002 עבר לערוץ 10. ב-2006 חזר לערוץ 2 והגיש את התוכנית "זה הזמן" ואת תוכנית התחקירים "קופסה שחורה". לאחרונה הוא עורך כתבות עבור "אולפן שישי" של חברת החדשות של ערוץ 2.

יפה ויגודסקי, מנכ"לית הטלוויזיה החינוכית, אמרה היום: "עמנואל רוזן הוא מהעיתונאים הבולטים בתקשורת הישראלית. הוא שחקן חיזוק משמעותי ביותר לתיק תקשורת. אני בטוחה, שבניצוחו של רזון תייצב התוכנית את מעמדה כמגזין התקשורת הנחשב ביותר המשודר באמצעי התקשורת בארץ".

רוזן אמר בתגובה: "תיק תקשורת היא תוכנית מוערכת, מכובדת וייחודית בנוף התקשורתי שלנו. התוכנית שמה לה למטרה לבקר אותנו העיתונאים בכלי התקשורת השונים ואת מקומות העבודה שלנו - והיא עושה את זה בנאמנות ראויה לציון בשנים האחרונות. אני נכנס לתפקידי בחרדת קודש ויודע כי אצטרך לעמוד בסטנדרטים גבוהים מאוד, כדי שלא אפול ברמה מעמיתיי שמילאו את התפקיד הזה לפניי".

התוכנית הראשונה בהגשתו של רוזן תעלה לאוויר ב-11 בדצמבר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות