אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
המומלצים: 5 דברים טובים מהרשת צילום מסך: hulu.com

המומלצים: 5 דברים טובים מהרשת

מדור יומי חדש: איך לצפות ללא הורדה בערוצי הטלוויזיה מארה"ב, להקת הבנות הסעודית המחתרתית הראשונה, הבשורה על פי ביג לבובסקי, טבעות נישואין בעיצוב ייחודי לגיקים, והגיבוי הסודי של ויסטה לכל הקבצים במחשב שלכם

30.11.2008, 19:28 | אבי לבקוביץ

כמו באמריקה: לשמוע את פנדורה, לצפות ב-hulu

 

אתר הסרטים והסדרות המעולה hulu, הרדיו האינטרנטי המשובח פנדורה, האתר של ABC ומגוון אתרים שווים אחרים מציעים כיום תוכן מעולה ובחינם - אבל לתושבי ארצות הברית בלבד. ומה איתנו במזה"ת? עבורנו הומצאה התוכנה הוטספוט שילד, שתגרום לכל האתרים להאמין שמחשבכם נמצא בתוך ארצות הברית, ותיתן לכם גרין קארד לצריכה חופשית של כל הסרטים והמוזיקה.

(להורדת התוכנה)

אפשר לצפות גם בהם. Family Guy, צילום מסך: hulu.com אפשר לצפות גם בהם. Family Guy | צילום מסך: hulu.com אפשר לצפות גם בהם. Family Guy, צילום מסך: hulu.com

להקת הבנות הסעודית הראשונה פועלת במחתרת

עטיפת פינוקיו של The Accolade עטיפת פינוקיו של The Accolade עטיפת פינוקיו של The Accolade

הן אינן יכולות להופיע בציבור או אפילו לפרסם את שמן האמיתי, אבל להקת הבנות The Accolade ("התהילה") מסעודיה היא להיט גדול במדינה. "פינוקיו", הסינגל הראשון שלהן, שעוסק באהבה נכזבת, צבר באמצעות הרשת פופולריות בעיר מגוריהן ג'דה, כך על פי "הניו יורק טיימס".  

ארבע בנות הלהקה לא מוכנות להצטלם או להזדהות, והן גם מעולם לא הופיעו בציבור. אפילו החזרות שלהן סודיות, מחשש שקיצונים דתיים ינסו לפגוע בהן. במקום זאת המוזיקה מופצת באמצעות דף במייספייס ורשתות שיתוף קבצים. מים גנובים, כידוע, ימתקו, ואכן - כל צליל סוכר. The Accolade עושות גראז'־רוק אמריקאי לכל דבר, באנגלית. תחשבו על קורטני לאב עם בורקה.

אפרופו בורקה, The Accolade צועדות בדרכה של להקת הבנות בורקה באנד מאפגניסטן. גם הן נשים וגם הן עושות מוזיקת אינדי. אלא שהבורקות נמלטו ב־2002 ממלתעות הטאליבן והופיעו בגרמניה,

קחו את החיים בקלות, צילום מסך: dudeism.com קחו את החיים בקלות | צילום מסך: dudeism.com קחו את החיים בקלות, צילום מסך: dudeism.com

ואילו הסעודיות נשארות לפעול בג'דה, שנחשבת לעיר הקוסמופוליטית והמתקדמת ביותר במדינה. את ההשראה ללהקתן פורצת הדרך קיבלו בנות הלהקה מהרשת וממוזיקאי רחוב שמנגנים בבתי הקפה של העיר.

(לעמוד הלהקה במייספייס)

 

בעזרת ה‭Dude-‬

הסרט "ביג לבובסקי" חוגג בימים אלו עשור לצאתו. לרגל המאורע נוסדה ברשת דת חדשה, דת הדודאיזם, ששואבת השראה מהגיבור, ג'ף ‭"The Dude"‬ לבובסקי. בשורתה: הירגעו, קחו את החיים בקלות ונסו ליהנות מהנסיעה. כנסיית סחבק-אחרית-הימים הזאת טוענת שהיא שואבת את רעיונותיה ממקורות עתיקים יותר, כגון הטאואיזם והבודהיזם.

(לאתר הכנסייה)

טבעות תקע ושקע

האמנית ג'נה ברוויק עיצבה זוג טבעות עם תקע ושקע של כבלי רשת.  

אפשר להעביר עד 100 מגה ביט של אהבה אפשר להעביר עד 100 מגה ביט של אהבה אפשר להעביר עד 100 מגה ביט של אהבה

באתרה היא מציינת שהחיבור הוא מתקן ‭Cat5‬ עם שמונה פינים, המאפשרים להעביר עד מאה מגה-ביט של אהבה ללא גבולות, בתקשורת נוחה ומהימנה. מה עוד צריך זוג גיקים אוהבים? המחיר: רק 340 דולר.

 

(לעמוד המכירה של הטבעות)

 

הגיבוי הסודי של כל הקבצים במחשב

לאטיות הנוראה שבאתחול ובכיבוי חלונות ויסטה יש גם צד חיובי: מערכת ההפעלה שומרת גיבויים נסתרים של כל קובץ ומסמך במחשב, כדי לאפשר שחזור מהיר במקרה של אובדן או קריסה פתאומית. לגיבויים הנסתרים קוראים בעגה המיקרוסופטית "קבצי צללים‭."‬ אפשר לצפות בהם ולהפוך אותם לקבצים רגילים, בעזרת תוכנה קטנה וחינמית בשם "סייר צללים".

(להורדת התוכנה)

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות