אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
המשבר מגיע למקאן אריקסון: אילן שילוח יפחית 15% משכרו צילום: בועז אופנהיים

המשבר מגיע למקאן אריקסון: אילן שילוח יפחית 15% משכרו

היו"ר ומנכ"ל הקבוצה צפוי להודיע לעובדים כי בנוסף להפחתה בשכרו, יופחת גם שכר המנהלים הבכירים בכ-12%. כמו כן, יתר העובדים ייצאו לחופשה ללא תשלום במהלך 2009 ל-22 ימי עבודה

02.12.2008, 13:20 | מיטל זדה
מקאן אריקסון מצטרף לצעדי ההתעיילות שנוקטים משרדי הפרסום. אילן שילוח, מנכ"ל הקבוצה, צפוי להודיע לעובדים כי החליט לבצע הפחתה של 15% משכרו וכי שכר המנהלים הבכירים יופחת ב-12%. כל שאר עובדי הקבוצה יצאו לחופשה ללא תשלום במהלך 2009 למשך 22 ימי עבודה - 10 ימים במסגרת חופשה מרוכזת ו-12 ימים חופשה אשר תתואם מול המנהלים.

במכתב שהפיץ לעובדים כתב שילוח: "המצב הכלכלי הקשה בעולם הפך להיות חלק מהמציאות הכלכלית במשק הישראלי בו אנו פועלים. תחושת אי הוודאות הקיימת היום בשווקים השונים, מחייבת אותנו להתכונן ולהיערך בהתאם. אנחנו, בקבוצת מקאן אריקסון המובילה את שוק הפרסום, שמנו לעצמנו למטרה להמשיך ולהוביל גם בתקופה זו".

עוד הוסיף שילוח במכתבו: "צעדים אלה נועדו על מנת להבטיח לכל אחד ואחת מאיתנו מקום עבודה בטוח ויציב גם בתקופת חוסר הוודאות הזו. אני מצפה מכל אחד ואחת מכם להירתם לקידום הצלחת הקבוצה, להמשיך להשקיע בשירות ללקוח ולשאוף להישגים פורצי דרך עבור לקוחותינו".

כאמור, משרדי הפרסום הגדולים בתעשייה כבר החלו בצמצומים. לפני מספר ימים הודיעו ראובני-פרידן וזרמון גולדמן, כי נאלצו לפטר מספר עובדים בעקבות המשבר והמיתון הצפוי.

ראובני פרידן, הודיע על פיטורי 4 עובדים, מתוך מצבת כוח אדם של 90 איש. אודי פרידן, בעלי המשרד, אמר כי מדובר בהערכות לשנה לא קלה ולאור ההתפתחויות, המשרד נאלץ להיערך בהתאם, גם מבחינת כוח האדם.

בזרמון גולדמן פוטרו 5 עובדים, מתוך מצבת כוח אדם של 78 איש. שבוע קודם לכן, הודיע משרד הפרסום פובליסיס אריאלי על פיטורי מספר עובדים, אך במקרה הזה מדובר בפיטורים על רקע שינויים במשרד, עזיבת מספר תקציבים ומעבר למשרד חדש.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות