אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
 בזק בינלאומי: צניחה במשלוח הודעות דואר זבל מאז החלת החוק החדש צילום: shutterstock

בזק בינלאומי: צניחה במשלוח הודעות דואר זבל מאז החלת החוק החדש

חברת האינטרנט דיווחה כי מאז החלת החוק נפסקו כמעט לחלוטין תלונות הלקוחות שלה נגד ספארים שעושים שימוש בשרתי החברה

02.12.2008, 18:48 | אמיר טייג

כ-36 שעות מכניסת חוק הספאם לתוקפו, מדווחת בזק בינלאומי על ירידה דרמתית בפעילותם של הספאמרים בישראל. חברת האינטרנט דיווחה כי מאז החלת החוק נפסקו כמעט לחלוטין תלונות הלקוחות שלה נגד ספארים שעושים שימוש בשרתי החברה.

עוד נמסר מבזק בינלאומי כי עד כניסת החוק החדש לתוקפו, זיהתה החברה זינוק של כ-80% בקצב משלוח הודעות דואר הזבל. עלייה חדה זו נבעה ככל הנראה מהניסיון של שולחי הספאם לנצל את התקופה שעוד נותרה עד להפיכת פעולה מסוג זה ללא חוקית. עד כה נתקבלו בבזק בינלאומי עשרות פניות מידי יום הנוגעות למשלוח הספאם ואולם מדווחים בחברה כי מרגע כניסת החוק ועד עתה לא נתקבלה בחברה אף לא פנייה אחת.

בבזק בינלאומי לה מדיניות תקיפה כנגד משלוח דואר זבל עוד לפני כניסת החוק, מברכים על החוק ומקווים כי המגמה הנוכחית תמשך לאורך זמן.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

5.
2, אתה לא קולט אה?
אם השכנה שלי פתחה עסק לעוגות, זה באמת לא מעניין אותי. סביר שממילא אני אראה אותו כשאני עובר שם באיזור. רוב האנשים לא פותחים ממילא את ההודעות האלו וזה מעניין להם את ה#)* מה שכתוב שם. אם זה היה עסק שתיים, אז מילא. המיילים גם היו נסבלים וגם פרקטיים, אבל כשמדובר בכמויות זבל כאלו, לא רק שהן מציקות, אלא גם גורמות נזק עצום של בזבוז זמן ואנרגיות. פתחת עסק חדש? תשקיע 500 שקל על פרסום מודעה בעיתון המקומי ותהיה טוב. ככה קונים כבר לבד יעבירו את המסר מבלי שום דבר מצידך. ממילא אנשים שלא ברדיוס שלך, לא יתאמצו לבוא אליך (בניגוד לחברות הגדלות שחייבות לפרסם בצורה גדולה ויקרה כי הן באמת פונות לציבור השלם במדינה ולא למגזר מצומצם). ובכלל, מה הבעיה עם הקפה של עלית? הוא אחלה.
03.12.08
4.
כל הכבוד לאטייאס שסוגר עסקים קטנים בתקופה זו
הנפגעים היחידים הם כולנו גם אלו שכביכול לא סובלים דואר זבל רק הגדולים ישלטו והכלכלה תיעצר והמחירים יעלו. מי יודיע לנו ואיך שניתן לרכוש כרטיס טיסה ברגע האחרון בחצי מחיר. מי ואיך יודיע לנו שהשכנה פתחה עסק חדש לעוגות ולא חייביםלקנות רק מי עלית אין לי ספק שהחוק ישונה ורק מי שמתעקש לא לקבל הודעות כאלו יוכל להכניס את עצמו לפול כזה רק חבל שזה יקרה רק אחרי שהרבה אנשים יאבדו את העבודה שלהם כולל גם בעלה של יפת נפש שתכתוב כאן תיכף תגובה מתיפפת ומתלהמת.
דני  |  03.12.08
לכל התגובות