אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
המומלצים: 5 דברים טובים ברשת

המומלצים: 5 דברים טובים ברשת

היישר מרוטרדם: סאונד-מוביל בעיצוב מיוחד, משחקון פלאש ממכר, איך להסתיר פרטים אישיים מדי ממסמכי וורד, הנביחה המצחיקה ביותר בהיסטוריה, והאתר שימיר קבצים מכל הסוגים

02.12.2008, 20:29 | אבי לבקוביץ

משחקון פלאש שלא נמאס

רוב משחקוני הפלאש ממצים עצמם תוך כמה דקות במקרה הטוב. זירוקס הוא אחד המשחקים היחידים מסוג זה שמסוגלים לאתגר את הגיימר המשועמם לאורך ימים ושבועות. הקונספט שלו פשוט אך מבריק: הוא מבקש מכם לזהות אובייקטים דוממדיים באמצעות רצף תמונות חד-ממדיות של אותו אובייקט. זה יכול להיות הכל - מאותיות ועד מספרים וצורות. זהירות: ממכר להטריד.

(למשחק זירוקס)

הנביחה המצחיקה ביותר בהיסטוריה

הוא מקומט, נוירוטי, ממלמל ללא פשר, לשונו משתרבבת החוצה ואישוניו מורחבים. לא, הוא לא יוסי בובליל, אף שדי ברור שהוא נמצא בסרט. זהו הכלב המוזר שהפך לחידה הגדולה של הרשת בשבועות האחרונים: מה גורם לנביחה שלו להישמע ככה, אם אפשר בכלל לקרוא לזה נביחה? גיבוב קולות דקים וצווחניים זה על גבי זה, כשהתוצאה מפילה מצחוק.

אולי הכלב צוהל? אולי חלילה בעצם סובל? לא ברור, אבל גם לא ממש חשוב, הוא כוכב, עם מאות אלפי צופים ביוטיוב ובאתרים אחרים, כשהנביחה הולכת ונשמעת מוזרה יותר לקראת סופה.

הכלבלב האלמוני מצטרף למסורת מפוארת של הקלטות פופולאריות של נביחות כלבים ביוטיוב, עמן ניתן למנות הישגים אמנותיים של יוצרים כ"פרוגר", גור שנביחתו נשמעת כשריקה מתמשכת ונודע כ"שרקן המופלא מניו הייבן", ו"אוסקר, הכלב העירוני", שמפורסם ביכולתו מעוררת ההשתאות לחקות סירנה משטרתית.

(הנובח המצחיק ביותר בהיסטוריה)

(פרוגר השורק)

(אוסקר בתור סירנה משטרתית)

לעצור את דליפת המידע הפרטי מוורד

כל מסמך וורד כולל בתוכו מידע נסתר, כגון שם בעל המחשב שבה הקובץ נכתב, תאריכי יצירת המסמך, עדכונו וקריאתו האחרונה. מי שמשום מה רוצה להסתיר את הפרטים האלה, יוכל להיעזר בתוכנה ‭,Doc Scrubber‬ שתוסיף, תסיר או תשנה כל פרט מידע הנוגע לקובץ.

(להורדת התוכנה)

מכונת סאונד-סיסטם על גלגלים. המכונית של אולף מכונת סאונד-סיסטם על גלגלים. המכונית של אולף מכונת סאונד-סיסטם על גלגלים. המכונית של אולף

רמקולים על גלגלים

אולף מויי ההולנדי הוא אמן ומעצב מכוניות קונספט. בשנים האחרונות הוא בנה מכונית שנראית כמו מוח ומכונית אחרת שהיא בעצם תספורת אפרו עצומה על ארבעה גלגלים. הלהיט הנוכחי הוא מכונת סאונד-סיסטם, שכל הבגאז' שלה הוא רמקולים ומערכת הגברה מעוצבת. אם נדמה לכם שראיתם אותה ברחובות רוטרדם, כנראה שלא דמיינתם: הוא משכיר אותה לכל המעוניין. למחירים שלחו לו מייל.

(לאתר הסאונד-מוביל)

להמיר כל סוג קובץ

האתר YouConvertIt ממיר קבצים ממאות סוגים: קובץ טקסט של מקינטוש הופך לוורד וקובץ Wav כבד ל-Mp3 קומפקטי - והכל אונליין ובחינם. כדי להמיר קבצים צריך רק להעלות את הקובץ ולהזין את כתובת הדוא"ל שאליה יישלח הלינק להורדת הקובץ המומר. הפורמטים כוללים את רוב סוגי קובצי האודיו, הווידיאו, המסמכים, התמונות והארכיונים הדחוסים. אפשר להשתמש בשירות גם לשליחת קבצים בנפח של עד ג'יגה, וגם לנצל אותו כמחשבון להמרת מידות של מהירות, שטח, אורך ונפח.

(לאתר ההמרות)

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות