אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"אני מאמינה שאנשים יוותרו על יציאה למסעדה לפני שיוותרו על הפילאטיס"

דליה מנטבר, ה"אמא" של התעמלות הפילאטיס בישראל, אומרת שהמשבר הכלכלי עוד לא מורגש במכונים שלה, אבל היא גם לא נשמעת מודאגת במיוחד. לדבריה, הפילאטיס הפך אצל רוב מנוייה לאורח חיים שקשה יהיה להם לוותר עליו

10.12.2008, 16:47 | טלי גרינברג

כבר 32 שנה מובילה דליה מנטבר את תרבות הפילאטיס בישראל. שיטת ההתעמלות הזו שהחלה כשיטה שיקומית עבור רקדנים ושחקנים, הפכה עם השנים לשיטת התעמלות מותאמת לכולם - גברים (אם כי עדיין רוב המתעמלים הן נשים), ספורטאים, נשים בהריון ומבוגרים הנעזרים בשיטה למטרות שיקום.

 

שיטת הפילאטיס הגיעה לישראל בשנת 1975 עבור ביה"ס למחול "בת דור". שנה לאחר מכן, רכשה דליה מנטבר את הזכויות לשימוש בטכניקה והפכה לבעלת מכון הפילאטיס הראשון בישראל והשלישי בעולם.

כיום מונה "רשת פילאטיס על פי דליה מנטבר" 6 סניפים: בתל-אביב: כיכר המדינה, רוטשילד וצהלה, וכן ברמת גן, יהוד וראשון לציון. בנוסף מנהלת מנטבר בית ספר להכשרת מדריכי פילאטיס, המכשיר מדריכים לסניפי הרשת.

מנטבר אומרת כי המשבר הכלכלי עוד לא הגיע למכונים שלה. "אנשים מרגישים פה בבית, עבור חלק גדול מהמתאמנים האימון הפך להיות חלק מאורח החיים הקבוע. אני מאמינה שאנשים יוותרו קודם על יציאה לשתי מסעדות בחודש, או על קניית בגד, לפני שיוותרו על המנוי למכון".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

5.
למספר 4 עוד לא ביקרת בסטודיו פילאטיס מכשירים בגבעת עדה
ראשית , מי שלא התאמן בפילאטיס מכשירים ואני מדגישה " פילאטיס מכשירים" לא יבין לעולם על מה דליה מדברת , זוהי שיטת אימון יוצאת דופן והאימון במכשירים הללו הם הטובים ביותר , הם מעניקים תחושה יוצאת דופן ותוצאות מצויינות לגוף ובכלל , אני אישית לא אוותר על ביקור של פעמיים ושלוש בשבוע בסטודיו של נורית המקסימה בגבעת עדה , אגב מספר 4 בו לביקור ליישוב הקטן והמדהים שצפון-מרכז הארץ ותראה סטודיו שלא ראית אפילו בניו יורק המרשימה.
גלית , בנימינה  |  13.12.08
לכל התגובות