אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
PLAY: חמישה דברים טובים מהרשת צילום מסך: autoblog.com

PLAY: חמישה דברים טובים מהרשת

כובע לגברים מקריחים, המילון האולטימטיבי, האמר עם גלגלי עץ ומדענים רציניים שהופכים את הדוקטורט שלהם לריקוד

09.12.2008, 20:09 | אבי לבקוביץ

המילון הכי נוח

Frengly הוא מילון מעולה, שמצטיים בתרגום מהיר, ממשק אינטואטיבי, וכל מיני חידושים קטנים שעושים את החיים קלים יותר. כך למשל האתר מזהה לבד באיזו שפה הטקסט המתורגם, ותומך ב-24 שפות, כולל עברית, ערבית, יפנית, סינית, קוריאנית ועוד. התרגום אינו מושלם, כדרכם של אתרים כאלה, אך אם צריך לתרגם כמות גדולה של טקסט, ותרגום מגושם הוא טוב דיו, Frengly הוא בחירה טובה.

(לתרגום בעזרת frengly)

 

מדענים רציניים הופכים את הדוקטורט שלהם לריקוד

המגזין "Gonzo Scientist" ערך ביוטיוב תחרות מקוונת בין מדענים, שהתבקשו לספק אינטרפרטציה לדוקטורט שלהם כיצירת ריקוד. 36 אקדמאים מאוניברסיטאות שונות בעולם נענו לאתגר ושלחו קטעי וידיאו של הריקודים. בין השופטים: מדענים מהרווארד ורקדנים מנוסים מלהקות מחול קלאסי נחשבות. התחרות, שמאמר קצר על אודותיה פורסם גם במגזין המדעי היוקרתי "סיינס", הסתיימה לאחרונה. הזוכה היא סו לין לו מאוניברסיטת סידני, ביצירתה "תפקידו של ויטמין D בפעולתו של תא ביתא". באתר התחרות אפשר לצפות ביצירה הזוכה וביצירות מעניינות אחרות.

(לריקודי המדענים הזוכים)

 

במקום פאה: כובע מצחייה

 

הצרה עם פיאות היא שהן בדרך כלל נראות מאוד לא טבעיות. דרך אחת להאבק בזה היא לנסות לייצר פיאות שנראות טוב יותר, ודרך מגניבה בהרבה היא כובע המצחייה הטיפשי הזה, מין כובע טניס שמגיע עם שיער נערי פרוע שמתאים לכל ראש מקריח. המחיר נוח, רק 20 דולר בחנות kotula's, בעלת הסלוגן הנחמד: "The Guys with the Goods".

(לאתר המכירה של כובע המצחייה)

הכובע שיתאים לראש מקריח, צילום מסך: kotulas.com הכובע שיתאים לראש מקריח | צילום מסך: kotulas.com הכובע שיתאים לראש מקריח, צילום מסך: kotulas.com

מקלדת וירטואלית לשפות רבות

נתקעתם עם מקלדת אנגלית בלבד, כשאתם צריכים לכתוב בעברית? אל דאגה, המקלדת הוירטואלית MagicTyper מחקה מקלדת עברית מצויין. הגדולה באתר הזה היא המגוון העשיר של המקלדות האלטרנטיביות שהוא מעניק: גם דוברי הרוסית והערבית מבינינו יוכלו להיעזר בה, וגם מי מאיתנו שדובר פרסית, יוונית ואפילו אורדו.

(למקלדת הווירטואלית של MagicTyper)

האמר עם גלגלי עץ

ההאמר הוא רכב זולל דלק לתאבון, שמנסה למשוך לאזרחות משהו מהשיק הגברתני של הגרסה הצבאית של הרכב. האמן מתיו הריסון החליט שמה שחסר למפלצת הזו זה קצת סטיילינג נוסח המערב הפרוע, והציג בלונדון האמר שצמיגיו הוחלפו בגלגלי עץ. "זה פסל שמשלב אמנות והנדסה", הכריז האמן. התוצאה מעניינת.

(האמר עם גלגלי עץ)

משלב אמנות והנדסה. האמר עם גלגלי עץ, צילום מסך: autoblog.com משלב אמנות והנדסה. האמר עם גלגלי עץ | צילום מסך: autoblog.com משלב אמנות והנדסה. האמר עם גלגלי עץ, צילום מסך: autoblog.com

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות