אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מיינרום ליין של אביחי סטולרו תוביל את מוצרי איקאה העולמית לרומניה צילום: shutterstock

מיינרום ליין של אביחי סטולרו תוביל את מוצרי איקאה העולמית לרומניה

חברת ההובלה הימית תוביל מכולות מנמל קונסטנזה לנמל בעיר ג'ורג'יו דרך נהר הדנובה. מנכ"ל מיינרום: "לאור המשבר, יותר לקוחות מעוניינים לנצל אזור זה של סחר חופשי"

09.12.2008, 17:53 | גולן חזני

חברת ההובלה הימית הציבורית, מיינרום ליין, שבשליטת איש העסקים אביחי סטולרו, חתמה על חוזה ראשון, במסגרתו תוביל את המוצרים של איקאה העולמית לרומניה. ההסכם נחתם בשבוע שעבר מול חברת הספנות הצרפתית CMA CGM‏, והוא כולל הובלת מכולות מנמל קונסטנזה שברומניה לנמל בעיר ג'ורג'יו, הנמצא בבעלות החברה.

כאמור, הלקוח הראשון של חברת CMA CGM‏, שעבר לטיפולה של מיינרום, היא חברת איקאה רומניה. במסגרת הטיפול בשלוחה המקומית של הענקית השבדית, החלה מיינרום ליין להוביל מדי שבוע כ-20 מכולות של איקאה דרך נהר הדנובה. ההובלה הימית מחליפה את ההובלה על גבי משאיות, שהייתה נהוגה עד כה.

מנכ"ל מיינרום ליין, יוסי לחמני, ציין כי "בתקופה האחרונה, לאור המשבר הכלכלי העולמי שלא פסח על מזרח אירופה, ישנם יותר ויותר לקוחות המעוניינים לנצל את אזור הסחר החופשי (free zone‏) שבו ממוקם הנמל, על מנת להשהות ולאחסן סחורות עד השימוש בהן, ובכך לדחות את תשלומי המע"מ והמכס".

מיינרום ליין החלה להפעיל שירותי הובלה ימי על הדנובה, בין נמל קונסטנזה ברומניה לבין נמל סבישטוב בבולגריה לאחרונה, ובשנה שעברה אף קיבלה זכויות להפעלת קווי מכולות בין קונסטנזה לג'ורג'יו שברומניה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות