אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רה ארגון בקבוצת מגדל; רונן טוב מונה למשנה למנכ"ל צילום: עמית שעל

רה ארגון בקבוצת מגדל; רונן טוב מונה למשנה למנכ"ל

בין היתר הוחלט על איחוד פעילות חטיבת השיווק וההפצה של כלל הקבוצה בתחום החיסכון ארוך הטווח תחת ניהולו של רונן טוב כראש מערך הלקוחות

10.12.2008, 13:56 | רחלי בינדמן

בישיבת דירקטוריון של קבוצת מגדל שמתקיימת בשעות אלה ממש, הכריזה הנהלת החברה על הליך רה ארגון מרחיק לכת בהנהלה של החברות בקבוצה.

רונן טוב, צילום: עמית שעל רונן טוב | צילום: עמית שעל רונן טוב, צילום: עמית שעל

נראה שההחלטה המרכזית ביותר שנעשתה, היא איחוד פעילות חטיבת השיווק וההפצה של כלל הקבוצה בתחום החיסכון ארוך הטווח תחת ניהולו של רונן טוב כראש מערך הלקוחות, שעוזב לטובת התפקיד החדש את ניהול קבוצת הפנסיה מקפת.

רונן טוב ימונה גם לתפקיד משנה למנכ"ל בקבוצה ובמסגרת תפקידו החדש יהיה אחראי על פעילות הליבה של הקבוצה ובכלל זה שיווק, הפצה, תפעול, גבייה ושירות לקוחות. את תפקידו של טוב כמנכ"ל מקפת יתפוס בצלאל צוקר, סגנו של טוב.

תחום הביטוח והחיסכון ארוך הטווח ממשיך להיות מנוהל על ידי אמיר שלח, המשנה למנכ"ל שאחראי על מערך הייצור של מוצרי החיסכון הפנסיוני.

כמו כן הוחלט כי במסגרת השינויים במטרה לייעל את פעילות התפעול הגבייה והשיווק של הקבוצה בתחום הפיננסים תרוכז גם הפעילות בתחום זה בקבוצת מגדל על חשבון הפעילות במגדל שוקי הון. על כן השיווק והתפעול של קרן ההשתלמות קהל וקופות הגמל יעברו ממגדל שוקי הון למגדל כאשר מגדל שוקי הון תיוותר עם פעילות המטה וניהול ההשקעות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות