אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Play: חמישה דברים טובים מהרשת צילום מסך: www.secrettechnology.com

Play: חמישה דברים טובים מהרשת

איך לגלוש או להוריד קבצים מהר יותר, דפדפן חדש שמיועד לאפרו-אמריקאים, איפה יש מתכונים ללפתן נקניקיות ומרק קפה, ומשחק פלאש שלא דומה לשום דבר שראיתם

14.12.2008, 20:24 | אבי לבקוביץ

איך לגלוש או להוריד קבצים מהר יותר

 

אם אתם מורידים קבצים וגולשים במקביל, רוב הסיכויים שתגלשו לאט: תוכנות לשיתוף קבצים הן זוללות רוחב פס ידועות, והן משפיעות ישירות על מהירות הגלישה שלכם. הפתרון הוא שימוש ב-NetBalancer, יישום שמקצה לכל תוכנה רוחב פס מקסימלי, ומאפשר לכם לבחור לאיזה יישום לתת עדיפות. אם גלישה מהירה היא הדבר שהכי חשוב לכם כרגע, שימו בעדיפות נמוכה את הורדת הקבצים, והגלישה תואץ. אם דחוף לכם להוריד את הקבצים, שימו אותם בעדיפות ראשונה, והם יגיעו מהר יותר על חשבון הגלישה.

יש ל-Netbalancer גם שימוש מתקדם יותר, ולא הכי מוסרי: תוכנות כמו אימיול נותנות עדיפות בהורדת קבצים למשתמשים שמאפשרים למשתמשים אחרים להוריד קבצים מהמחשב שלהם במהירות גבוהה. באימיול, למשל, משתמשים שמאשרים קצב העלאה גבוה זוכים להורדות מהירות יותר. תיאורטית אפשר לסמן לאימיול קצב העלאה בלתי מוגבל, להגביל אותו בפועל בעזרת Netbalancer, וכך לזכות להורדות מהירות בלי שיורידו קבצים מכם. אבל זו התנהגות אנטי-חברתית מכוערת, ואנו ממליצים להימנע ממנה.

(להורדת NetBalancer)

 

חדש: דפדפן לשחורים

בשבוע שעבר הושק "BlackBird" הדפדפן הראשון שמיועד לאפריקאים-אמריקאים. הדפדפן, שמבוסס על פיירפוקס, כולל בין השאר גרסה מובנית של גוגל עם העדפה מתקנת, שמעדיפה להציג בתוצאות החיפוש אתרים שקשורים לאפריקאים ולאפרו-אמריקאים. מבחינה עיצובית, כל תפריטי הכלים של הדפדפן נצבעו בשחור. BlackBird כולל טיקר חדשות מובנה בענייני גזע ונושאים אחרים שלדעת יוצרי הדפדפן חשובים לקהל השחור. הדפדפן כולל גם תכנים מערוצי טלוויזיה אמריקאים שפונים ספציפית לקהילה השחורה, וסימניות בנושאים אפרו-אמריקאים. מפתחת האפרו-דפדפן היא חברת A40, סטארט-אפ ששלושת מייסדיו אפרו-אמריקאים. BlackBird מזכיר מעט את Gloss הוותיק, דפדפן בצבעי ורוד-גלידה שפנה ספציפית לקהל נשי.

חיפוש בגוגל עם אפליה מתקנת, צילום מסך: BlackBird חיפוש בגוגל עם אפליה מתקנת | צילום מסך: BlackBird חיפוש בגוגל עם אפליה מתקנת, צילום מסך: BlackBird

(להורדת Blackbird)

 

בננות בחומץ ולפתן נקניקיות: אתר למתכונים אקראיים

להרפתקני מזון: אתר למתכונים אקראיים. המצרכים נבחרים אקראית, הוראות הבישול מקריות ושרירותיות, והמוצר המוגמר מופרך ומעניין. בין ההברקות: מרק קפה, בננות בחומץ, פטריות בסולת, לפתן נקניקיות ועוגת שוקולד חריפה.

(לאתר Random Recipe Generator)

Enemy6, משחק פלאש מהגיהינום

 

המשחק Enemy6 נראה כאילו הוא עוצב בידי פרנואיד שגלש ברשת 72 שעות ברציפות. אתם משחקים כדור שצוייר ב"צייר" של חלונות ומטרתכם לעבור סדרת מכשולים: אורות, צלילים, המולה, תיאוריות קונספירציה שמופיעות ונעלמות כל רגע. בקיצור, צריך לראות כדי להבין. "אני עשיתי את זה, אתם משחקים בזה, אנחנו אויבים", הוא המוטו המשונה של המשחק, שהולך על הגבול בין אמנות לבידור ובעיקר מצליח להיות ממש כיפי בדרך.

(למשחק Enemy6)

 

סאטירה: היטלר עתודאי ושונא את זה

 

לא רבים יודעים שהיטלר היה עתודאי, עובדה מפתיעה שנחשפה לאחרונה בסרטון ביוטיוב.

זו כמובן סאטירה - לפני כמה חודשים הסתובבו ברשת סרטונים של שחקן בן דמותו של היטלר צורח על כמה קציני צבא בגרמנית. על פי כתוביות התרגום, היטלר צעק עליהם משום שהניו-אינגלנד פטריוטס הפסידו בסופר-בול, או כי העיפו אותו מערוץ המשחקים המקוון של קונסולת ה-Xbox, או כי הילארי קלינטון הפסידה בבחירות. הסרטונים הם בעצם שכפולים של אותו קליפ, סצינה קצרה מסרט המופת הגרמני "הנפילה", שמבוסס על ימיו האחרונים של היטלר בבונקר. יוצרי הסרטונים הוסיפו לסצינה, בה צורח היטלר על מפקדי הצבא הגרמני המתמוטט, כיתובי תמונה שונים, והתוצאה הייתה מצחיקה בטירוף.

בגרסה הישראלית החדשה, קציני הצבא הגרמני מתכננים חופשת נעימים בברלין, והיטלר מאבד את עשתונותיו משום שהוא עתודאי שמחוייב להשאר בצבא, וכדבריו "אתם תסיימו ללמוד באוניברסיטה ותתחתנו, ואני עדיין אהיה תקוע בצבא הזה!".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות