אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הוצא צו עיקול זמני על נכסי הכוח עמידר ר"ג צילום: ראובן שוורץ

הוצא צו עיקול זמני על נכסי הכוח עמידר ר"ג

חברת אהרון את גלעדי טוענת שהקבוצה חייבת לה את הסכום עבור עבודות חשמל ותאורה שבוצעו על ידה באצטדיון וינטר. סכום העיקול: כמיליון שקל

15.12.2008, 12:08 | אוריאל דסקל

בית משפט השלום בתל אביב נעתר לבקשת חברת אהרון את גלעדי (1986) בע"מ, באמצעות עורך דין ברק גולן ממשרד עוה"ד שבלת ושות' והוציא צו עיקול זמני בסך של 1,056,168 שקל על נכסי קבוצת הכדורגל הכוח עמידר רמת גן מליגת העל, ועל נכסי בעליה ומנהליה, אנשי העסקים נמרוד ורד וגל יוסף.

בבקשה, אשר הוגשה במסגרת תביעה בסדר דין מקוצר לתשלום הסכום הנ"ל, טוענת חברת אהרון את גלעדי, העוסקת בעבודות חשמל ותאורה, כי הכוח עמידר רמת גן חייבת לה את הסכום עבור עבודות חשמל ותאורה שבוצעו על ידה באצטדיון וינטר, בהיקף של כ-3.5 מיליון שקל.

העבודות שביצעה אהרון את גלעדי היו חלק מהשיפוץ המקיף שנערך באצטדיון וינטר בשנת 2006, לקראת עלייתה של הכח עמידר רמת גן לליגת העל, וכללו התקנת עמודי תאורה חדשים שיובאו מאיטליה וחידוש תשתית החשמל באצטדיון.

אצטדיון וינטר, צילום: ראובן שוורץ אצטדיון וינטר | צילום: ראובן שוורץ אצטדיון וינטר, צילום: ראובן שוורץ

בעלי ומנהלי הכוח עמידר רמת גן, נמרוד ורד וגל יוסף, נתבעים מכוח ערבות אישית שחתמו לטובת הבטחת חיוביה של הכוח עמידר רמת גן, על פי ההסכם שנחתם בינה לבין אהרון את גלעדי לביצוע העבודות הנ"ל.

עוד נטען בבקשה, כי הכוח עמידר רמת גן ובעליה כשלו עד כה בתשלום יתרת התמורה שנותרה הכח עמידר רמת גן חייבת לאהרון את גלעדי בגין העבודות שביצעה, ושיקים רבים שהעבירו חוללו ולא כובדו על ידי הבנקים.

בית המשפט נעתר כאמור לבקשת אהרון את גלעדי, במעמד צד אחד, והורה על עיקול נכסים זמני עד לסך של 1,056,168 שקל, ובהם: חשבונות בנק, מניות, נכסי מקרקעין וכלי רכב, וכן כספים להם זכאית הכוח עמידר רמת גן מגופים שונים וביניהם הטוטו, ההתאחדות לכדורגל בישראל ועיריית רמת גן.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות