אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הצרות של אבי לוזון לא מפסיקות לבוא צילום: טל שחר

הצרות של אבי לוזון לא מפסיקות לבוא

מאמן נבחרת הנשים בכדורגל תובע פיצויים של 600 אלף שקל מההתאחדות. טוען: פוטרתי שלא כדין, לא שילמו לי שכר עבודה וזכויות סוציאליות

16.12.2008, 14:24 | מיקי פלד

המאמן לשעבר של נבחרות הנשים והנערות בכדורגל תובע את ההתאחדות על סך של כ-600 אלף שקל. התובע, אלון שרייר, טוען כי הוא פוטר שלא כדין על ידי יו"ר ההתאחדות, אבי לוזון, ולא שולמו לו שכר עבודה וזכויות סוציאליות על עבודתו כמאמן נבחרת הנשים. בכתב התביעה טוען שרייר, כי הוא לא קיבל עותק מהסכמי העבודה שחתם מול ההתאחדות.

שחיתות בכדורגל הישראלי? האחים לוזון חשודים בשוחד לפי החשדות, האחים אבי ועמוס לוזון פעלו להעברת קבוצת הבוגרים של בית"ר נס טוברוק ממחוז שומרון למחוז השרון. התמורה, לפי החשד, היתה תמיכה במועמדותו של אבי לתפקיד יו"ר ההתאחדות והשאלת שחקנים מטוברוק למכבי פ"ת איתי הר אור, תגובה אחתלכתבה המלאה

שרייר החל את עבודתו בנבחרת הנערות (עד גיל 19) בשנת 1997 ובפברואר 2004 מונה בנוסף למאמן נבחרת הנשים. בכתב התביעה נכתב, כי את הודעת הפיטורים קיבל שרייר בחודש מאי האחרון, לטענתו ללא מכתב פיטורין מסודר.

שרייר, באמצעות עו"ד יוחי גבע, טוען כי הוא לא קיבל משכורת עבור עבודתו הנוספת כמאמן נבחרת הנשים והוא תובע 300 אלף שקל עבור ארבע השנים בהן שימש בתפקיד. בנוסף, לטענתו לא שילמה ההתאחדות פיצויי פיטורין על המשרה בנבחרת הנערות וגם לא על המשרה בנבחרת, כמו גם דמי חופשה, נסיעה והבראה.

הישגו הגדול של שרייר נחשב עלייתה של נבחרת הנשים לדרג א' האירופי ב-2006. את קמפיין מוקדמות היורו הראשון שלה סיימה הנבחרת עם טעם רע יחסית - 33 שערי חובה ורק 3 שערי זכות ונקודה אחת בלבד משמונה משחקים.

"דובר ההתאחדות לכדורגל, גיל לבנוני, מסר בתגובה: "טרם קיבלנו את התביעה. לכשהיא תגיע לידינו היא תועבר לטיפול היועצים המשפטיים. על פניו ומבלי להתעמק בפרטים ניתן לומר כי מר שרייר לא פוטר, אלא הסכם ההעסקה שלו בהתאחדות הסתיים ולא חודש, כפי שקרה עם מאמנים אחרים שחוזיהם הסתיימו ולא חודשו ע"י ההתאחדות לכדורגל".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות