אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת ברימאג רוכשת את פעילות החשמל של חברת אונליין

חברת ברימאג רוכשת את פעילות החשמל של חברת אונליין

בעקבות הרכישה תחליף טרקלין חשמל את אונליין בהפעלת מחלקות החשמל במשביר לצרכן

16.12.2008, 14:53 | אורנה יפת
חברת ברימאג דיגיטל הבורסאית רכשה את פעילות חברת מוצרי החשמל אונליין סחר ושיווק. במסגרת העסקה, תעביר היבואנית אונליין לחברת ברימאג את פעילות השיווק וההפצה של מותגי החשמל והאלקטרוניקה הובר, רוזייר, בייביליס, כרומקס, אליקה וקוזינרט. בתמורה, תשלם ברימאג לאונליין 2.5 מיליון שקל עבור המוניטין, ב-10 תשלומים חודשיים, החל מתום 60 ימים ממועד ביצוע העסקה. חברת אונליין תקבל מדי רבעון 50% מהרווחים ועוד 3% מהתמלוגים מייבוא המוצרים. התמלוגים ישולמו לאונליין עד לסכום מצטבר של 6 מיליון שקל.

דורון גלזר, הבעלים של אונליין, ייתן לברימאג שירותי ייעוץ וסיוע בשימור הקשרים העסקיים עם ספקים ויצרנים, בתמורה לתשלום חודשי של 65 אלף שקל.

בעקבות הרכישה תחליף רשת טרקלין חשמל את אונליין בהפעלת מחלקות החשמל במשביר לצרכן (18 סניפים). שכן בעל השליטה בטרקלין חשמל, שאול זילברשטיין, הוא גם הבעלים של ברימאג (ושותף 50% בחברת ישפאר יבואנית סוני). טרקלין תשלם לאונליין 7.5% מהרווחים מהפעלת מחלקות החשמל במשביר לצרכן.

ברימאג תעביר לחברת הבת שלה, ישפאר, את הזיכיון לטיפול במוצרי הובר, רוזייר ואליקה (קולטי אדים). תחת ברימאג יטופלו המותגים בייביליס, כרומקס וקוזינארט. חברת אונליין תמשיך לטפל בתחום אביזרי השיער של בייביליס.

ברימאג עוסקת בייבוא, שיווק והפצה של מכשירי חשמל ואלקטרוניקה ביתיים. החברה מייבאת לישראל את המותגים קנווד, LG, בקו, גרץ ומאייר.  
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות