אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
היכן תדון חברת החשמל על הקיצוצים? במלון 5 כוכבים צילום: עמית שאבי

היכן תדון חברת החשמל על הקיצוצים? במלון 5 כוכבים

בחברת החשמל החליטו לשכור עשרות חדרים במלון ענבל היוקרתי בירושלים עבור חברי הדירקטוריון כדי לדון על הקיצוצים העמוקים בחברה

16.12.2008, 15:23 | גיא מי-טל

הדיונים שתקיים חברת החשמל החל ממחר על תקציב 2009 יכללו שורה של קיצוצים עמוקים שצפויים להיות מורגשים בכל תחומי הפעילות של החברה. אולם בחברת החשמל בחרו לקיים את הדיונים, שצפויים להימשך יומיים, דווקא במלון בדרגה של חמישה כוכבים - מלון ענבל בירושלים. 

לחברת החשמל מתקנים ונכסים רבים בחיפה ובתל אביב, שם גם מקיימים הדירקטוריון וההנהלה את ישיבותיהם בדרך כלל. הפעם בחרו בחברת החשמל להעתיק את הדיונים דווקא למלון היוקרתי. החברה שכרה למעלה מ-20 חדרים עבור חברי הדירקטוריון וחברי הנהלת החברה, בעלות מוערכת של יותר מ-20 אלף שקל עבור הלינה בלבד.

הדיונים יתקיימו החל ממחר בבוקר. על פי לוח הזמנים המתוכנן צפויים חברי הדירקטוריון והנהלה לסיים את הדיונים ביום חמישי אחר הצהריים ולאשר את התקציב.

"אלה יהיו דיונים מרתוניים שיסתיימו בשעות הערב המאוחרות לכן המחשבה על שיכון כל הדירקטורים והמנהלים תחת קורת גג אחת הגיונית. אולי יש טעם רע בכך שמדובר במלון חמישה כוכבים ולא במלון זול יותר כשברקע מדברים בעיקר על קיצוצים הנדרשים מהחברה", אמר גורם בחברה.

מחברת החשמל נמסר בתגובה: "דירקטוריון החברה וההנהלה נערכים לקראת האתגרים של שנת 2009. הוחלט לקיים את הדיונים בתקציבי החברה ביומים מרוכזים בעיר הבירה של מדינת ישראל. הדירקטוריון וההנהלה יקיימו יומיים של דיונים, כשהם מנותקים מכל פעילות אחרת, וזאת כדי להפנות את כל זמנם ומרצם לחשיבה נכונה לקראת הבאות".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות