אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Play: חמישה דברים טובים מהרשת צילום מסך: eatliz.com

Play: חמישה דברים טובים מהרשת

שימושים חדשים לכפתור הימני של העכבר, משחק הטריוויה הקליל של אוקספורד, פינוי מקום בהארד-דיסק וסרטון אנימציה נהדר מתוצרת ישראלית

16.12.2008, 19:53 | דורה קישינבסקי ואבי לבקוביץ

למחוק קבצים כפולים ולפנות מקום בהארד-דיסק

כמעט בטוח שיש במחשב שלכם קבצים כפולים, שמכבידים על המחשב בלי סיבה. לא קל למצוא אותם: קובץ בשם "תקציב.doc" בספריה אחת, לא זהה בהכרח לקובץ עם שם זהה בספריה אחרת, אפילו אם הגדלים שלהם דומים. גם ההפך הוא הנכון: לפעמים קבצים זהים לגמרי נמצאים על המחשב בשמות שונים. Easy Duplicate File Finder תסרוק בעבורכם את המחשב, ישווה בין קבצים בייט לבייט, ויאתר קבצים זהים לחלוטין. בסוף התהליך תציע לכם התוכנה למחוק את אחד הקבצים, אם תרצו (התוכנה יודעת לבד במה אסור לה לגעת, כמו למשל קבצי מערכת קריטיים שעשויים בהחלט להופיע כמה פעמים במחשב). מצוין עבור מי שרוצה לדלל את אוסף השירים והתמונות המבולגן שלו.

(להורדת Easy Duplicate File Finder)

אוקספורד מציגה: נושאים שאתם לא מבינים בהם כלום

אם עברתם את המבחן, לא ינסו למכור לכם ספרים אם עברתם את המבחן, לא ינסו למכור לכם ספרים אם עברתם את המבחן, לא ינסו למכור לכם ספרים

סדרת הספרונים "הקדמה קצרה מאוד" היא הגרסה של אוניברסיטת אוקספורד ל"אוניברסיטה המשודרת" שלנו - מדריך קצרצר וידידותי לכל תחום ידע בעולם, ממיתולוגיה מצרית ועד מיניות האדם. באוקספורד החליטו לשווק את הספרים בעטיפה מודרנית, דהיינו אתר פלאש שמתאים להעברה ויראלית ממייל למייל. באתר הסדרה תמצאו מבחן טריוויה קליל ובו שלוש שאלות בכל קטגוריית ידע: היסטוריה, פוליטיקה, אמנות ועוד. המטרה היא לבדוק איפה יש לכם חור בהשכלה, כדי להמליץ לכם על ספרי "הקדמה קצרה מאוד" באותה קטגוריה. מי שטועה בשתי שאלות או יותר יראה את החור מומחש באופן מטריד מעט - כחלק חסר בגולגולת שלו. מדובר במבחן לא כל כך הוגן, כי הוא מציג שאלות על פרטים לא לגמרי מייצגים, למשל "כמה נשיאים היו לארצות הברית?" בקטגוריית הפוליטיקה. מצד שני, הממשק החמוד עושה חשק לעבור על כל השאלות. מצד שלישי, אוניברסיטת אוקספורד מגלה ג'נטלמניות אנגלית אמיתית, ואם עניתם נכונה על השאלות בכל הקטגוריות - היא לא תנסה למכור לכם אף ספר מהסדרה. מבחינתה אתם בסדר.

(לאתרVery Short Introductions)

 

חיים חדשים לכפתור הימני של העכבר

הכפתור הימני של העכבר הוא אחד הכפתורים הכי לא מנוצלים בעולם הטכנולוגי. עד עכשיו. התוכנה ++ Open מאפשרת להוסיף לתפריט הקליק כל פקודה שתרצו: הפעלת תוכנה, פתיחת ספרייה, ניגון דיסק, שינוי עוצמת הקול וכל פקודה אחרת שאתם נזקקים לה תכופות.

(להורדת ++ Open)

כלי להגנה על זכויות היוצרים שלכם

פירסמתם ברשת טקסט, ואתם לא רוצים שיעתיקו אותו? האתר CopySpace מכיל מנוי חיפוש למציאת ציטוטים חלקיים, ציטוטים נרחבים והעתקות של ממש של טקסטים בדפי רשת אחרים. הקלידו את כתובת האתר אליו העליתם את הטקסט, ו-CopySpace ינסה לאתר עותקים שלו. בנוסף, האתר מאפשר לכל המעוניין להציב באתרו באנר שמזהיר מפני העתקה, ותמורת תשלום הוא גם יספק הגנה טכנולוגית מהעתקת הטקסט באתר, ויתריע בכל פעם שמישהו ינסה לשאוב לעצמו את הטקסט שפרסמתם ברשת.

(לאתר CopySpace)

קליפ אנימציה יפהפה של להקה ישראלית

 

"אטליז" היא להקת רוק אלטרנטיבי ישראלית ששרה באנגלית והולכת מחיל אל חיל. אחרי שהאלבום הקודם שלהם, Violently Delicate, זכה לביקורות מצויינות, והקליפ של אחד השירים אף נכנס לרוטציה של MTV, יוצאת הלהקה עם קליפ יפהפה לשיר חדש בשם Hey. מנהיג ההרכב, גיא בן שטרית, ביים את הקליפ של השיר יחד עם צוות של 15 אנימטורים, והתוצאה מרשימה במיוחד. הקליפ הספיק כבר לככב בעמוד הבית של אתרי האנימציה הבינלאומיים aniboom.com ו-motiongrapher.com, ואפשר לצפות בו באתר, להוריד טפט שלו לשולחן העבודה ושאר פיצ'יפעקס. כבוד.

(הקליפ Hey של Eatliz)

אפשר להוריד גם טפט לשולחן העבודה. Hey של Eatliz, צילום מסך: eatliz.com אפשר להוריד גם טפט לשולחן העבודה. Hey של Eatliz | צילום מסך: eatliz.com אפשר להוריד גם טפט לשולחן העבודה. Hey של Eatliz, צילום מסך: eatliz.com

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות