אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מייל שקרי בדבר קשר בין במבה למקרי מוות של תינוקות הפיל את מניית אסם

מייל שקרי בדבר קשר בין במבה למקרי מוות של תינוקות הפיל את מניית אסם

במייל אף נכתב כי החברה תצא בהודעה לתקשורת בנושא וכי סופר פארם קיבלה הוראה להוציא את המוצר מהמדפים. משרד הבריאות הוציא הודעה על כך שאין קשר בין מקרי המוות לבין צריכת מזון

17.12.2008, 15:54 | אורנה יפת
מייל שקרי שהופץ ברשת בו נכתב כי יש קשר בין המוצר במבה של אסם לבין מותם של התינוקות בשבוע האחרון הפיל את מניית אסם.  המניה פתחה היום את המסחר בירידות שערים שהחריפו לקראת שעות הצהריים, כאשר לזמן קצר נסחרה המניה בירידות שערים של יותר מ-6%. לקראת השעה ארבע חזרה המניה להיסחר בירידות של עד 2%.

שמועה קטלנית האלוף שמועתי: המייל שהפיל את אסם מייל שקרי בדבר קשר בין מות התינוקות לבין במבה של אסם צבר היום תפוצה ואף הביא לירידה זמנית בערך המניה. בעידן האינטרנט שמועות מתפשטות במהירות האור והתגובות צריכות להיות זריזות בהתאם גלי ברגר, תגובה אחתלכתבה המלאה
במייל שהופץ בשעות הצהריים ברשת נכתב כי מקרי המוות של התינוקות קשורים לבמבה וכמו כן נכתב כי אסם תצא בשעות הערב עם הודעה לתקשורת בנושא זה. במהלך ההפצה התעבה מייל השרשרת עוד יותר ומישהו אליו הגיע המייל אף הוסיף כי רשת סופר פארם קיבלה הוראה להוריד את הבמבה מהמדפים.

לא ברור מי עומד מאחורי המייל הזדוני והאם מדובר במהלך של המתחרים שמנסה לפגוע בחברת אסם, ובכל מקרה בדיקה מול משרד הבריאות, אסם ורשת סופר פארם מראה כי לא היו דברים מעולם.

בעקבות השמועות הוציא משרד הבריאות הודעה כי אין קשר בין תחלואת הילדים לבין צריכת מזון.

מאסם נמסר בתגובה: "אנו מפנים את הציבור להודעת משרד הבריאות ששמה קץ לשמועות מופרכות וחסרות אחריות".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות