אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אסם תגיש תלונה במשטרה בעקבות המייל השקרי

אסם תגיש תלונה במשטרה בעקבות המייל השקרי

"המייל גרם בעיקר לחרדות ותופעות מהסוג הזה צריך לעצור", אמר ל"כלכליסט" בכיר באסם. מוקדם יותר הופץ ברשת מייל, שקשר בין מות התינוקות בתחילת השבוע לאכילת "במבה" של אסם. מניית החברה ירדה במהלך המסחר בת"א ב-6%

17.12.2008, 21:02 | אורנה יפת

אסם החליטה להגיש תלונה במשטרה, כדי שזו תפתח בחקירה נגד מפיצי המייל השקרי הבוקר (ד'), בו נטען לקשר בין מות התינוקות בתחילת השבוע לבין הבמבה של אסם. מקור בכיר בחברה מסר ל"כלכליסט", כי "המייל הזה גרם בעיקר לחרדות של הרבה אמהות ותופעות מהסוג הזה צריך לעצור".

המייל הזדוני הופץ משעות הבוקר והגיע למאות אנשים. העניין גרם לבהלה רבה ולסחרור תקשורתי. בעקבות כך, חזר משרד הבריאות על הודעתו מאתמול, כי אין קשר בין מקרי המוות של התינוקות לבין אכילת מוצר מזון כלשהו.

המייל שהופץ הפיל את מניית אסם בכ-6%. המניה פתחה היום את המסחר בירידות שערים, שהחריפו לקראת שעות הצהריים, כאשר לזמן קצר נסחרה המניה בירידות שערים של יותר מ-6%. לקראת השעה ארבע חזרה המניה להיסחר בירידות של עד 2%.

אסם אף הוציאה הודעה לבורסה, בה היא מפנה את הציבור להודעת משרד הבריאות: "בעקבות שמועות נטולות בסיס וחסרות כל שחר המופצות באינטרנט ובאמצעי תקשורת אחרים בקשר למוצר במבה, החברה מפנה את הציבור להודעת משרד הבריאות ששמה קץ לשמועות המופרכות וחסרות האחריות".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות