אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
צדק חברתי תפקיד 700 אלף שקל ערבות לא.ל. חכם בתמורה להסרת העיקולים צילום: אלכס קולומויסקי

צדק חברתי תפקיד 700 אלף שקל ערבות לא.ל. חכם בתמורה להסרת העיקולים

זאת בעקבות תביעה שהגישה החברה הקבלנית נגד מפלגתו של גאידמק בגין בניית משרדי המפלגה בת"א ולאחר שנוצרה מחלוקת בין הצדדים על הסכום אותו חייבת המפלגה לחברה

18.12.2008, 14:08 | הדר קנה

בין מפלגת צדק חברתי של ארקדי גאידמק לבין החברה הקבלנית א.ל חכם הושגו הסכמות על פיהם תפקיד המפלגה ערבות בנקאית בלתי מותנית בסך 700 אלף שקל ובתמורה יבוטלו העיקולים שהטילה החברה על המפלגה.

בנוסף, מונה על ידי בית המשפט המחוזי בתל אביב המהנדס והשמאי דן אורמן לבדוק את סכום המחלוקת בין מפלגת צדק חברתי גאידמק לבין א.ל חכם.

לפני כשבועיים וחצי הגישה חברת א.ל. חכם תביעה על סך 3.72 מיליון שקל נגד מפלגת צדק חברתי. א.ל חכם תבעה מהמפלגה לשלם לה עבור הקמת משרדי החברה בתל אביב.

בין עו"ד אודיה בוהארון, המייצגת את המפלגה, לבין עו"ד שי צוקרמן, המייצג את א.ל חכם נוצרה מחלוקת לגבי הסכום אותו חייבת המפלגה לחברה. המחלוקת נוצרה לאחר שעו"ד בוהארון ניסתה להביא להסרת העיקול בהסכמת הצדדים. עו"ד צוקרמן טען כי מדובר בסכום של 4 מיליון שקל ואילו עו"ד בוהארון טענה כי הסכום הוא מקסימום 1 מיליון שקל.

בשל המחלוקת פנו הצדדים לבית המשפט שימנה מומחה שיעריך את הסכום האמיתי. הרשם שמואל ברוך, שדן בתיק, מינה את אורמן כמומחה וקבע כי שני הצדדים ישלמו שווה בשווה את שכרו. בנוסף לכך אישר השופט את הפשרה שהושגה בין הצדדים בנוגע להסרת העיקולים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות