אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Play: חמישה דברים טובים מהרשת צילום מסך: telegraph.co.uk

Play: חמישה דברים טובים מהרשת

תוכנה חדשה כל יום בחינם, איך להסתיר בקלות קבצים אישיים, פסלים זעירים ב-300,000 דולר, ותמונות השנה מהעיתונות הבריטית

18.12.2008, 20:45 | אבי לבקוביץ

תוכנה חדשה כל יום בחינם

giveawayoftheday.com ("המתנה היומית") הוא אתר שבו ניתן למצוא תוכנות מסחריות בחינם. התוכנות מחולקות חינם לזמן מוגבל (לפעמים יום, לפעמים יותר), והמבחר אקראי ולא כולל יותר מדי תוכנות מוכרות, ובכל זאת - שווה. לא מדובר בגרסאות שיתופיות או חלקיות של התוכנות, אלא בגרסאות מלאות, רשומות, עם כל הפיצ'רים. בימים האחרונים, למשל, חולקו תוכנות ליצירת סרטים, טיפול בקבצים, ניהול סיסמאות ועוד, ורובן עדיין זמינות מהעמוד הראשי של האתר.

(לאתר Give Away of The Day)

איך להסתיר בקלות קבצים אישיים

לכל אחד יש דברים אישיים על המחשב, שהוא מעדיף שאף אחד אחר לא יראה. My LockBox היא תוכנה פשוטה יחסית, שעושה שתי פעולות כדי לאבטח את החומרים האלה מחיטוטים: היא מסתירה את הקבצים, וגם מגנה עליהם בסיסמה. אמנם זו לא הגנה בלתי שבירה להאקרים מנוסים ועקשניים, אבל היא כן מבטיחה שמשוטט מקרי במחשב – בן משפחה, שותף לדירה, בן או בת זוג – לא ימצא את החומרים האישיים.

(להורדת My LockBox)

 

הפסלים הכי קטנים בעולם, ב-$300,000

וויליאם וויגאן הוא אמון מוכשר, שיצירותיו המיקרואטוריות (מיקרו-מיניאטורה) קטנות מראש סיכה. כמו שאפשר לראות בסרטון הזה, וויגאן בונה פילים, רקדנים, פיות, פרשים ואפילו דגם מושלם של פסל החירות, בעזרת שערות מגבו של זבוב (!), תוך שימוש במיקרוסקופ. ליצירות האלו יש ביקוש לא זעיר בכלל - עד 300,000$ ליצירה, ובסך הכל יותר מ-20 מיליון דולר שוויגאן גילגל עד היום, לדבריו.

להוריד קבצים מ-RapidShare בחינם ובלי כאבי ראש

שירות הורדת הקבצים RapidShare הוא אולי הפופולארי ביותר בתחומו, אבל הוא לא עושה חיים קלים למי שלא עשה מנוי פרימיום. כדי להשתמש בשירותי האתר בחינם צריך להסתפק בקצב הורדה נמוך יחסית, לא להוריד בו זמנית כמה קבצים, והכי מעצבן, להתחיל כל הורדה ידנית כשההורדה הקודמת מסתמיימת. תוכנת Raptor פותרת את הבעיה, ומאפשרת לכם להכניס ל"תור" כמה הורדות, ולהתחיל להוריד את הקבצים אוטומטית. החסרון היחיד הוא ששפת ברירת המחדל של תפריטי התוכנה היא רוסית. כדי לעבור לתפריטים באנגלית חפשו את המילה English בתפריט הלשונית האמצעית.

(להורדת Raptor)

 

התמונות הכי יפות מה-Telegraph

תמונות 2008 באתר טלגרף, צילום מסך: telegraph.co.uk תמונות 2008 באתר טלגרף | צילום מסך: telegraph.co.uk תמונות 2008 באתר טלגרף, צילום מסך: telegraph.co.uk

ה-Daily Telegraph הוא עיתון בריטי, שידוע בין השאר בתצלומים האיכותיים שלו. לקראת שנת 2009 שהולכת וקרבה, פירסם העיתון באתרו המוצלח את התצלומים הכי טובים של השנה. בין השאר יש שם כמעט התרסקות של מטוסי פעלולים, תצלום-על של איים מלאכותיים בדובאי, אדם מזנק דרך אש ועוד.

(תמונות השנה של ה-Daily Telegraph)

 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות