אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Play: חמישה דברים טובים מהרשת צילום מסך: flickr.com

Play: חמישה דברים טובים מהרשת

תוכנה עם טריק גאוני לסידור ההארד-דיסק, סרטון של פחות מדקה שמציג את כל התעבורה האווירית בעולם, 10 הגדולים של TIME, וסט תמונות קולנועי יוצא דופן

21.12.2008, 19:14 | שירה שרייבר ואבי לבקוביץ

התוכנה שמזיזה תמונות לתיקייה אחת, ושירים לתיקייה אחרת

 

המחשבים שלנו מבולגנים לאללה. תמונות מהמצלמה ומהרשת, סרטונים מהסלולרי, מסמכים מפוזרים, מיליון שירים וסרטים בכל מקום. Download Mover היא תוכנה שמצליחה לסייע קצת בסידור הבלגן הזה, וזה לא מעט. היא עושה משהו די פשוט: הורדת קבצים על פי סיומות. זאת אומרת – כל הקבצים עם סיומת jpg שיורדים למחשב מועברים לתיקיה אחת, כל ה- mp3 לתיקייה אחרת וכן הלאה. זה הגיוני ומעודד סדר, ואחרי שימוש קצר לא תבינו למה הסידור הזה הוא לא ברירת המחדל הרגילה להורדת קבצים למחשב.

(להורדת Download Mover)

כל תעבורת המטוסים בעולם בסרטון אחד

הסרטון המעניין הזה מציג הדמייה של תעבורת המטוסים ברחבי העולם. המדענים של האוניברסיטה המדעית השוויצרית ZHAW בדקו את נתוני הטיסה העולמיים בטווח של 24 שעות, ויצרו הדמייה שמאפשרת להבין את כמות המטוסים העצומה שמסתובבת כל יום בשמי כדור הארץ.

Time מציג: 10 הגדולים מכל הסוגים

המגזין TIME פירסם השבוע מגה-פרוייקט לסיכום 2008 בשם "The top everything". עשרת הסיפורים החדשותיים הגדולים של השנה, 10 תצלומי הבחירות הגדולים, 10 הרגעים הירוקים, 10 הסיפורים הלא מדווחים מספיק ועוד. הרשימות מסודרות לפי קטגוריות וקל מאוד לנווט ביניהן, והן מציעות סיכום לא רע של השנה הזאת, מנקודת המבט של כלי תקשורת אמריקאי מרכזי.

(לסיכום השנה של מגזין טיים)

עיצוב ילדותי, אתר שימושי. אתר המשטרה, צילום מסך: police.gov.il עיצוב ילדותי, אתר שימושי. אתר המשטרה | צילום מסך: police.gov.il עיצוב ילדותי, אתר שימושי. אתר המשטרה, צילום מסך: police.gov.il

בכל זאת שימושי: אתר המשטרה

לא רבים יודעים כמה שימושי יכול להיות האתר הוותיק של המשטרה. אפשר להשתמש בו כדי לשלם דו"חות, לערער עליהם, לבקש תעודת יושר, לקבל המון מידע על חוקים ונהלים ועוד. חבל רק שאתר כל כך חשוב, שיכול לחסוך לנו הרבה זמן והתרוצצויות וסידורים, סובל מעיצוב ילדותי כל כך.

(לאתר המשטרה)

תמונות הסיום של 155 סרטים

 

סט הפליקר הנאה הזה מציג 155 שקופיות The end מסרטים שונים, כולל קלאסיקות של צ'רלי צ'פלין, דרקולה, ואפילו שלגיה ובאגס באני. חמוד.

(לסט תמונות הסיום)

!That !That's All, Folks | צילום מסך: flickr.com !That

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות