אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Play: חמישה דברים טובים מהרשת צילום: בלומברג

Play: חמישה דברים טובים מהרשת

איך להחליף טקסט ביותר מקובץ אחד, מזל"טים בצורת זבוב, אתר פסקני שיודע אם יירד מחר גשם, תיקי יד מפרוות חתול וכנסייה פסיכדלית מהונולולו

23.12.2008, 21:02 | שירה שרייבר ואבי לבקוביץ

תוכנה: כל כך הרבה לשנות

יש לכם קבצי txt רבים מספור ובכולם אתם צריכים את אותו שינוי — להחליף מילה מסוימת במילה אחרת? בעזרת Notepad++ תוכלו לעשות את זה בקלות ובמהירות. בתפריט Search קיימת אפשרות בשם Find In Files (קיצור דרך: Ctrl+Shift+F). בחלון שייפתח תוכלו לבחור את איזו מחרוזת באילו קבצים תרצו לשנות, ומשמצאתם אותה בקבצים המתאימים, תוכלו לבחור במה להחליף אותה, בלשונית הסמוכה Replace (באפשרות "שנה בכל המסמכים הפתוחים").

(להורדת Notepad++)

מזל"טים מסוג חדש, צילום מסך:  wired.com מזל"טים מסוג חדש | צילום מסך: wired.com מזל"טים מסוג חדש, צילום מסך:  wired.com

טכנולוגיה צבאית: זבובי מוות

פעם זה היה מדע בדיוני, היום זו מציאות אפוקליפטית. הכירו את כלי הטיס המיקרוסקופיים שחיל האוויר האמריקאי מפתח: יונים וזבובים אלקטרוניים, שמשמשים כמעין מזל"טים או פצצות חכמות בעת הצורך, ומצויידים בכל סוג נשק שרק נבחר: ביולוגי, כימי או סתם חומר נפץ מהסוג הישן והטוב.

(לסרטון של כלי הטיס)

 

גשם גשם בא

 

האם יירד מחר גשם? אתר מזג האוויר הזה נותן רק דבר אחד: את התשובה החד משמעית, כן או לא. כשניכנס אליו הוא יזהה איפה אנחנו גרים ויאמר לנו אם יירד גשם, ביחד עם התחזית במעלות צלזיוס או פרנהייט. אחר כך נוכל לבדוק האם יהיה גשום בכל עיר אחרת בעולם.

(לבדיקת תחזית מזג האוויר למחר)

 

גם חתולים יכולים לעשות עסקים

 

תיק יד מפרוות חתול נשמע כמו אקססורי חולני. אבל אל תיבהלו, לחתול שלום. הוא פשוט חתול פרסי שעיר מדי, וכשאפשר גם לעשות לו תספורת וגם להרוויח מזה קצת - אז למה לא? מסתבר ששערותיו של חתול אחד מספיקות לתפירת תיק יד אחד – ותיקים כאלה נמכרים במחירים שיכולים להגיע ל-400 דולר. תנו לחיות להרוויח.

ישו בסרטים

מאז שברנרד פון נוטהאוז יצא לפנסיה הוא מקדיש עצמו למיסיון פסיכודלי - כלומר כנסיה שמבקשת לגלות את אלוהים בעזרת המריחואנה. "כנסיית המריחואנה החופשית של הונולולו" שבראשותו מבצעת בכל יום ראשון טקס של חלוקת העשב הקדוש לכל המעוניין. האזהרה: אין כניסה לסטלנים, רק לאנשים שרוצים לגלות את האמת.

(לאתר כנסיית המריחואנה החופשית של הונולולו) 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות