אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ההתאחדות לכדורגל תחל במכירה מסודרת של מרצ'נדייז הנבחרת

ההתאחדות לכדורגל תחל במכירה מסודרת של מרצ'נדייז הנבחרת

לא תהיה משווקת בלעדית של המוצרים, שיכללו בין השאר, חולצות נבחרת, צעיפים וכו'. ההתאחדות אישרה גם כי החל מהעונה הבאה יחול איסור מוחלט על בעלי תפקידים ומאמנים לעשן בתחומי המגרש - לרבות במנהרה ובחדרי ההלבשה

29.12.2008, 17:57 | אוריאל דסקל

בכוונת ההתאחדות לכדורגל להוציא למכירה מוצרי נבחרת (מרצ'נדייז) בצורה מאורגנת ומסודרת. כך סוכם היום (ב') בישיבת מזכירות ההתאחדות לכדורגל.

בחודשים הקרובים ייבחנו מספר חברות כיצד ליצור מזכרות ולמכור בצורה מיטבית את מוצרי הנבחרת. "נבחרת היא לא כמו קבוצה צריך גישה שונה למכירת מרצ'נדייז שלה", נמסר מההתאחדות לכדורגל. לא תהיה משווקת בלעדית של המוצרים, שיכללו בין השאר, חולצות נבחרת, צעיפים וכדומה.

עוד מישיבת מזכירות ההתאחדות לכדורגל היום (יום ב'): אושר הסכם הפשרה עם ערוץ 10 וגם הארכת העסקתם של עו"ד משה אביבי (יועץ משפטי) ועו"ד שלום אבן עזרא (תובע ההתאחדות) עד יוני ,2010 אושרה.

ההתאחדות אישרה גם חוקים חדשים נגד עישון במגרשים. החל מהעונה הבאה יחול איסור מוחלט על בעלי תפקידים ומאמנים לעשן בתחומי המגרש - לרבות במנהרה ובחדרי ההלבשה.

בקשר למבצע "עופרת יצוקה" שבין השאר הביא לסיום הפעילות הספורטיבית בדרום הארץ אמר אבי לוזון, יו"ר ההתאחדות: "אנחנו מחזיקים אצבעות לצה"ל ולחייליו שיעשו את העבודה על הצד הטוב ביותר וללא נפגעים".

מחרתים תערוך ההתאחדות ישיבה עם גורמי המשטרה ושאר גורמי הביטחון לגבי כל המשחקים הצפויים לסוף השבוע, הן בצפון והן בדרום, ויום לאחר מכן, ביום ה', תערוך ההתאחדות ישיבה פנימית, בה יוחלט פרטנית לגבי כל משחק ומשחק. יש להדגיש כי ההתאחדות תפעל על פי הנחיות כוחות הביטחון.

כבר כעת מסתמן כי משחקי הילדים, הנערים והנוער לא יתקיימו אלא משחקי נוער לאומית, שלגביהם תתקיים כאמור החלטה פרטנית.

לגבי קבוצות הליגות הנמוכות כדוגמת שדרות ונתיבות, ההתאחדות תעמיד לרשותן הסעות על חשבונה, בנוסף ההתאחדות פנתה לאשקלון ולאשדוד והציעה להן לבוא ולהתאמן במתקניה ועל חשבונה.

קבוצות נוספות מאזור המרכז, נרתמו לעזור והסכימו להעמיד לרשות הקבוצות הדרומיות את מתקני האימונים שלהן.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות