אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הפניקס ובית חדש בירושלים ישקיעו 200 מיליון שקל בקניון שלישי בבירה צילום: אלכס קולומויסקי

הפניקס ובית חדש בירושלים ישקיעו 200 מיליון שקל בקניון שלישי בבירה

הקניון ייפתח בשנת 2011 לרווחת תושבי צפון העיר ויתפרס על 70 אלף מ"ר, מהם 20 אלף מ"ר שטח מסחרי. חברת אריאל פומול תשווק ותנהל את הקניון

30.12.2008, 11:29 | גלי ברגר

עד היום התהדרה ירושלים בשני קניונים גדולים בלבד - קניון מלחה ומרכז הקניות ממילא, ברובע אלרוב, שנפתח לפני שנתיים. במהלך 2011 תשתנה התמונה עם הקמת קניון שלישי לרווחת תושבי צפון העיר, שיתפרס על 70 אלף מ"ר, 20 אלף מהם שטח מסחרי. אתמול (ב') הונחה אבן הפינה לקניון בטקס בהשתתפות הרב ישראל לאו. יצויין, כי בירושלים מספר מרכזים מסחריים גדולים, אבל רק שני קניונים גדולים.

יזמי הפרויקט הם חברת בית חדש בירושלים והפניקס חברה לביטוח שישקיעו 200 מיליון שקל בהקמתו, ומי שמשווק וינהל אותו בפועל היא חברת אריאל פרומול.

מי שכבר חתמו על כניסה לקניון הן רבוע כחול שתפתח גם חנות מגה וגם חנות ראשונה בבירה של עדן טבע מרקט, רשת המזון האורגני שבה מחזיקה רבוע, רשת ACE ואוטו דיפו, סופרפארם, פוקס, בנק דיסקונט, קפה נאמן ועוד.

הקניון ממוקם על ציר גולדה, בסמיכות למחלף כביש בגין עם כביש 1 ועל הציר התעבורתי המרכזי המחבר בין צפון ירושלים לעיר עצמה, מה שיאפשר הגעה קלה ממירב שכונות העיר כמו גם מהישובים היושבים על הציר או בסביבתו כגון: מעלה אדומים, גבעת זאב, מבשרת ירושלים, גבעון ועוד. קהל היעד במרחק 10 דקות נסיעה, כולל למעלה מ- 400 אלף תושבים. לדברי עופר שחטר, מנכ"ל אריאל פרומול, "המסחר הקמעונאי בירושלים סובל ממחסור בשטחי מסחר לעומת גוש דן, ומכאן נובעת ההצלחה הגדולה של שיווק הקניון עד כה. תמהיל העסקים והמבנה המיוחד של הקניון, כמו גם מיקומו הפיזי והתעבורתי של הקניון ימצב אותו כקניון החדש של העיר".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות