אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Play: חמישה דברים טובים מהרשת צילום מסך: redfieldplugins.com

Play: חמישה דברים טובים מהרשת

איך להגיע ברגע לאתרים המועדפים, הפתרון לבעיית ה-Dll בחלונות, תוסף פוטושופ ייחודי ופורטרטים עצמיים מרהיבים בפליקר

01.01.2009, 18:56 | איתמר שאלתיאל

הפתרון לבעיית ה-dll בחלונות

כל מי שמשתמש בווינדוז מכיר את זה: יום אחד, לפתע פתאום, אי אפשר להשתמש יותר בתוכנה מסוימת, והודעת השגיאה הסתומה טוענת שיש צורך בקובץ ששמו מסתיים ב-dll. ובכן, קבלו את dll-files.com, מנוע חיפוש לקבצי dll אבודים, שרק ממחיש עד כמה הבעיה המטופשת הזו נפוצה. כדי לפתור אותה אפשר לחפש ולהוריד את הקבצים בחינם מהאתר הזה, שמתעדכן באופן קבוע בקבצים חדשים עם נטייה ללכת לאיבוד.

(dll-files.com)

Fractalius. לחשוף את ההיגיון הפנימי של כל תמונה, צילום מסך: redfieldplugins.com Fractalius. לחשוף את ההיגיון הפנימי של כל תמונה | צילום מסך: redfieldplugins.com Fractalius. לחשוף את ההיגיון הפנימי של כל תמונה, צילום מסך: redfieldplugins.com

תוסף פוטושופ מרהיב

כלי הפוטושופ המגניב ביותר כרגע נקרא Fractalius. התוסף הקטן הזה חושף את הטקסטורה החבויה של כל תמונה - הקווים הבסיסיים שלה - ומדגיש אותה במגוון צורות. התוסף הזה שימושי בעיקר למעצבים, אבל יש משהו מדהים בדרך שבה הוא חושף את ההיגיון הפנימי של כל תמונה, את הווקטורים שמרכיבים אותה. כל קמט הופך לקו זוהר, וכל שערה לכבל חשמלי. התוסף הזה לא בא בחינם. הוא עולה 39.90 דולר. להסתכל על התוצרים שלו זה בחינם.

(Fractalius)

בער, עץ חג מולד, בער!

האיגוד הלאומי האמריקני לסטנדרטים וטכנולוגיה (NIST) שחרר ב-2007 סרטון התראה קצרצר שמדגים כיצד יכול עץ חג מולד להבעיר את הבית בפחות מחמש שניות. קצר באחת הנורות, כנראה, מצית להבה קטנה, שמתפשטת במהירות מטרידה לכל העץ, ומשם לכל החדר. בסך הכל, סרטון אזהרה שימושי, שליקט כבר 51 אלף צפיות, והזרוע עוד נטויה. אנשים אוהבים אש, מסתבר.

איך להגיע ברגע לאתרים המועדפים

כדי להגיע אל לאחד האתרים שבספריית המועדפים, יש צורך ב-4 תנועות ארוכות ומתישות: הזזת העכבר למועדפים, קליק שמאלי, בחירת האתר, קליק שמאלי. כמה עבודה. SiteLauncher הוא תוסף לפיירפוקס שמקצר את הדרך ע"י יצירת קיצורי מקשים עבור האתרים המועדפים שלכם. שתי לחיצות ואתם באתר המועדף.

(Sitelauncher)

משחקים ויזואליים וצבעוניות חסרת היגיון, צילום מסך: flickr.com משחקים ויזואליים וצבעוניות חסרת היגיון | צילום מסך: flickr.com משחקים ויזואליים וצבעוניות חסרת היגיון, צילום מסך: flickr.com

פרוטרטים עצמיים מבריקים בפליקר

פייר בטיי, צלם ואמן צרפתי, יצר סדרת פרוטרטים עצמיים מעובדים בפוטושופ, והעלה הכל לפליקר. התוצאה היא גלריה של פרספקטיבות מעוותות, משחקים ויזואליים וצבעוניות חסרת היגיון. לא כל התמונות מבריקות, אבל ברוב הפעמים זה מצליח לו, כשפניו מתחלקות ומתרסקות מאות פעמים. לפעמים נראה שבטיי פשוט מרגיש קצת יותר מדי בנוח עם הפרצוף שלו; לפעמים נראה שהמצב הפוך לחלוטין.

(לגלריית הפורטרטים של פייר בטיי) 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות